Yaz Makyaj Trendleri

Armoni Spring-Summer şovundan esinlenen Giorgio Armani International Make-Up Artisti Linda Cantello, yeni “backstage” makyaj koleksiyonunu yarattı : Armanı Runway.

Özellikle defileler için yaratılmış the Armani Runway Laboratuvarı, Linda Cantello’nun Mr. Armani’nin defilesindeki kumaşları ve renkleri kullanmasıyla yepyeni bir koleksiyon ortaya çıkarıyor.

Duygusal ve sofistike bir ilham Spring-Summer koleksiyonunun beklenmeyen esintisi: kendinden emin ve zarif Armani kadınının kırmızı ile buluşması adeta. Renklerdeki kontrast, koyu çizgiler, yumuşak gölgeler, kırmızının hakettiği zarafeti gözler önüne seriyor.

Cüretkar ve ışıklı, bu sezonun limitli sayıdaki koleksiyonu gözlerde doğal ama bir o kadar sınırsız, derin bakış sağlıyor. Göz kapaklarındaki gölgeler sınırsız bir ışık verirken kırmızı kirpikler gözlere elektrik etkisi veriyor. Tırnaklardaki kırmızılığa zıt olarak dudaklar gözle görülmeyen bir incinin ışık saçtığı gibi bir etkiye bürünüyor.

Yaz Makyaj Trendleri Resimleri
Yeni Armani Runway Spring Summer Collection birbirinden güzel dört parçadan oluşuyor: Üç renkli farın ve bir özel pudramsı allığın olduğu Palette, likit far Eye Tint; dudaklar için Ectasy Lacquer ve tırnaklar için Nail Lacquer.

ARMANI RUNWAY PALETTE: hafifçe aydınlatılmış yanaklar ve hipnotik gözler iki farklı renkle birleşen, lüks ve koleksiyondan alınmış mükemmel dokuya sahip bir tüle bürünen palet gözlere ve yanaklara fokuslanıyor. ilk açıldığında yanaklarda ve elmacık kemiklerinde mükemmel etki yaratmaya yönelik tasarlanmış aydınlatma etkisi olan pudramsı allık dikkat çekiyor. “Color Essenza’ teknolojisine sahip bu ürün, dokunduğunda kompakt pudra allık etkisi ile birlikte incecik dokusu ve mükemmel rengi veriyor. Diğer bölme ise inciden parlayan griye birbirinden güzel üç farklı renkle karşılıyor. Göz kapaklarına ve gözlerin altına uygulayınca gözleri aydınlatarak ön plana çıkarıyor.

EYE TINT

ARMANI RUNWAY PALETTE’inin farlarının yanında. Eye Tint gözlere duyusal. ışıklı ve magnetik bir etki yaratıyor. Eşsiz su pigmentli yapısı sayesinde en mükemmel renklere ve yoğunluğa ulaşmak için içeriğindeki inci moleküllerini ayırarak parıltılı, mat. metalik ya da saten dokusu yaratmaya yardımcı oluyor. Maestro Fusion Make up’dan ilham alınarak tasarlanan bu yenilikçi ürün ‘makyajsız’ hissi vermesi için ciltte hafifçe dağılıyor ve pürüzsüz bir görünüm yaratıyor. Eye Tint; saf. yoğun ve eşsiz renkleriyle 16 saat kalıcılığını garanti ediyor, aynı zamanda renklerini hafif ya da buğulu gözler yaratmak için uyarlayabiliyor.

ECSTASY LACOUER & NAİL LACOUER – ikili etki, ikili duyu Ectasy Lacquer, sürprizler ile dolu bir tecrübe için tasarlanmış, eşsiz teknolojiye sahip bir ruj. Ectasy Lacquer. sahip olmak isteyeceğiniz her şeye sahip; üst düzey parlaklık, doygun renkler ve gün boyu nem etkisi! Dudaklarınızı tüm gün boyu büyüleyecek olan eşsiz bir buluş. Renk, parlaklık, kalıcılık ve konfor arasında kusursuz bir denge… Üstün bir teknolojiye sahip. Su. boya maddeleri, gliserin ve canlılık veren pigmentler, ışıltılı renklerin patlaması olan bu ruj için bir araya geliyor. Ectasy Lacquer dudağa değdiği andan itibaren hafif, ferah ve yumuşak bir his bırakıyor ve parlaklık 6 saat boyunca bozulmadan dudaklarınızı süslemeye devam ediyor.

Ultra feminen bir dokunuş için, tırnaklar ikonik kırmızı 400 rengindeki oje ile buluşuyor. Bu sezonun zarif ismi ‘Fil Rouge’. Renkli ve parlak, uygulaması kolay tek fırça darbesi ile kalıcı bir etki bırakıyor.

Giorgio Armani International Make-Up Artisti Linda Cantello. bu özel koleksiyon için “The Armani Runway kolleksiyonu kendi kendinize bir defile makyajı yaratabilmeniz için size ilham verir ama siz kendinizde farklı renkleri ve tonları da kullanabilirsiniz, imkanlar sınırsızdır. Sadece kendiniz olun ve yaratın!’ diyor.

Yorum Yaz