Asimetrik Etek Ve Elbise Modelleri

Özellikle genç bayanların beğenisini kazanan asimetrik etek ve elbise modelleri zamanla vazgeçilmezler haline geldi. Genellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen asimetrik modeller hareketli görünümüyle farklı bir enerji veriyor.  Asimetrik etek ve elbise modelleri canlı renkler kullanılarak tasarlandığında havalı görünümünü güçlendiriyor. Nar çiçeği ve kırmızı renkli asimetrik modeller diğerlerine göre bir adım önde diyebiliriz. Benzer şekilde çiçekli ve rengarenk tonlarda tasarlanan asimetrik etek ve elbise modelleri de bir o kadar ilgi çekici.  Geçtiğimiz sezona göz attığımızda zebra desenli asimetrik etek modellerin çok fazla ilgi çektiğini görüyoruz. Bu sezon ise daha çok düz renk asimetrik etek modelleri ilgi görüyor diyebiliriz. Ayrıca kalın askılı bedene oturan asimetrik elbise modelleri de zebra desenli asimetrik etekler kadar ilgi görüyor. Üst kısmı ve etek kısmı farklı iki renk kullanılarak tasarlanan asimetrik etek ve elbise modelleri topuklu ayakkabılarla kombin edildiğinde davetler dahil birçok ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Uçuş uçuş ipek kumaşlardan tasarlanan asimetrik etek ve elbise modelleri yaz aylarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Üst kısmı straplez ve aşağıya doğru kloş şekilde yine ipek kumaşlardan tasarlanan asimetrik modeller günlük hayatta bile sıklıkla karşımıza çıkıyor.  Asimetrik modelleri etek ve elbiselerle sınırlandırmak yanlış olur. Son dönemlerde sadece etek ve elbiselerde değil tuniklerde de asimetrik modeller sıkça karşımıza çıkıyor. Ancak yine de etek ve elbiselere daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Öyle ki artık bir çok düğün ve davet gibi organizasyonlarda bile asimetrik etek ve elbise modellerine rastlayabiliyoruz. Günlük kullanımlarda ise uzun asimetrik model etekler oldukça sık rastlanır bir model oluyor. Renkli asimetrik model etekler yine renkli babet ve sandaletlerle kombin edildiğinde hem şık hemde spor bir görünüm oluşuyor. Mini asimetrik model etekler ve tül detaylı asimetrik elbiseler siyahın asaleti ile bir araya gelince göz kamaştıran bir kombin oluşuyor.

Asimetrik Etek Ve Elbise Modelleri ResimleriHanımların vazgeçilmez desenlerinden biri olan leopar deseni de asimetrik etek ve elbise modelleri arasında yer alıyor. Günlük hayattan ziyade biraz daha davet konseptlerine göre tasarlanan leopar desenli asimetrik modeller genç bayanların da oldukça beğenisini topluyor.

Yorum Yaz