bayan ayakkabı modelleri

Uzun yıllardan beri elbise seçiminin yanında ayakkabı modelleri seçimine çok zor karar veren bayanlar, bunu daha uzun yıllar yaşayacaklar gibi görünüyor. bayan ayakkabı modelleri tasarımlarını ve markaların reyonlarını inceleyen bayanlar, oldukça kararsızlar. Çünkü markalar o kadar fazla tasarımı butiklerine eklemişler ki, seçim yapmanın ne demek olduğunu bayanlara unutturdular. Ancak bu yazımızda bayan ayakkabı modelleri koleksiyonlarını sizler için özenle hazırladık.

Yine her modelde olduğu gibi tasarımlarda da belirli durumları kategori haline getireceğiz. İlk etapta kategorimize alacağımız modelin türüyle başlayabiliriz. Biliyorsunuz ki, bayan ayakkabı modelleri sadece topuklu tasarımlardan ibaret değil. Bunun yanında günlük giyimde ve spor yaparken giyilebilecek tasarımları da tercih edebilirsiniz. İşte biraz da bu tasarımların üzerinde duralım.

bayan ayakkabı koleksiyonlarında hemen her renkten ve modelden tasarımlarla karşılaşmak mümkün. En sık tercih edilen topuklu ayakkabı tasarımlarından bahsetmek istiyorum.modasına uygun renkler, kaliteli modeller ve her alanda ilginizi çekebilecek çok fazla butik mevcut. Bayan ayakkabı butiklerinde topuklu tasarımlara yönelmek istiyorsanız, size tavsiyemiz platform topuklu modeller olacaktır. Neden mi? Çünkü hem özel günlerinizde, hemde iş yerinde bu butiği seçebilir, tercih edebilirsiniz. Bayan ayakkabı modelleri arasında da bu tasarımlar çok sık tercih ediliyor. Sadece topuklu ayakkabı tasarımları da yok. Aynı zamanda tabanı düz, klasik ayakkabı modellerine de şöyle bir göz atmalısınız. Daha çok kısa topuklu ayakkabı olarak adlandırdığımız bu tasarımlar, geçtiğimiz yaz sezonunda da çok sık görünüyordu.

Ayakkabı dolabınızda olması gereken tasarımlardan en önemlisi bayan spor ayakkabı tasarımlarıdır. Eğer diyete ve sağlıklı bir yaşama önem veriyorsanız, spor sizin için vazgeçilmezler arasında olabilir. Bayanlar spor yaparken de şık görünmek isterler. Durum böyle olunca bayan ayakkabı modelleri arasından şık bir spor tasarımını seçmeden sezonu geçirmeyin. Yaz modasında özellikle siyah tonlarla süslenen modeller, son derece şık ve bir o kadarda farklı görünüyor. Markalar artık kullanımı rahat ve tasarımı da kusursuz olan modellere yoğunlaşmış durumda. Bu tasarımları ünlü Adidas markasının butiklerini inceleyerek bulabilirsiniz.

Peki yeni sezon bayan ayakkabı butiklerini hangi mağazalardan tercih etmeliyiz? Size ilk önereceğim marka yine ünlü alışveriş sitelerinden Trendyol olacaktır. Burada her markanın butiğine online olarak erişebilir, istediğiniz tasarıma göz atabilirsiniz. Ardından eğer özgün ve şık tasarımları arıyor, fiyatlar önemli değil diyorsanız, Derimod, İnci, Bambi, Muya, Polaris, Flo, Kemal Tanca markalarının tasarımlarına şöyle bir göz atın. Biz yine de şık görünen kışlık bayan ayakkabı modelleri tasarımlarını hazırladık. Biraz da bu tasarımlara göz atalım mı?

bayan ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz