Dar Uzun Elbise Modelleri

Geçtiğimiz sezonlarda kloş, pilili elbiseler çok fazla yer alıyordu. Dar elbise modelleriyılında çok daha fazla ön plandadır. Bayanlar vücut hatlarını gizleyen modellerden çok oturan elbiseleri severler. dar elbise modelleri arasında çok farlı tasarımlar görülebilir. İster günlük, ister abiye olarak tercih edilecek tasarımlar vardır. Straplez dar elbiseyılında iki renkli ve tek renkli olarak karşınıza çok fazla çıkacaktır. Ön ortasında beyaz parça ve yanlardan siyahın geçişleri adeta bir tabloyu andıracaktır. Dar elbiselersezonunda her bayanın en sevdiği tasarımların başında yer alacaktır. uzun dar elbiseler arasında balık etek ve sonrasında uzun bir kuyruk özel davetlerde rahatlıkla giyebileceğiniz modellerdendir.

Payetli dar elbiseler sezonunda kreasyonların en gözde parçaları arasında olacaktır. Her tarafı pullu kısa, dekolteli ve dar elbiseler ile bayanlar cesurca giyeceklerdir. payetli dar elbise modelleri sadece kısa değil uzun tasarımlar ile de yerini alacaktır. Dar elbiseresimleri için detaylı bir şekilde araştırma yaparak hem çizgileri, hem de renkleri de rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu sezonda neon renkleri kadar koyu renklerde bulunacaktır. dar elbise resimleri arasında volanlar, degaje yakalar, sıfır kollar, yarım kollar ve daha değişik çizgiler görülecektir. Dar elbise modeli sayesinde istediğiniz ifadeyi rahatlıkla sağlayacaksınız. Gittiğiniz yerlerde rahatlıkla şıklığınızı ve tarzınızı yansıtacaksınız.

Dar elbise tasarımlarısezonunda süper mini modellerden, midi ve maksi modellerde yer alacaktır. Yerine, kişiye göre boyları değişebilmektedir. dar elbise tasarımları gipürler ve dantellerin işlendiği sezon olacaktır. Kadife, payetler, tüllerin çok yoğun olduğu sezon hakimliği görülüyor. Dar elbisetasarımları arasında yine 80’li yılların en çok kullanılan çizgileri ağırlıktadır. Bordonun cazibesi gece davetlerde kendinizi ön plana çıkartmak için ideal olacaktır. dar elbise fiyatları arasında çok fazla değişiklik olmayarak herkesin bütçesine hitap edecektir. Dar elbisefiyatları sayesinde dilediğiniz modeli üzerinizde taşıyacaksınız. Askılı, straplez, dar, kısa elbise modellerinin yanı sıra uzun modeller ile seçiminizi kendi tarzınıza göre yönlendireceksiniz. Ancak bu sezon dar elbiselerin keyfini çıkartmalısınız.

Dar Uzun Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz