Alessandra Ambrosio LAX Kombini Sokak Stili

Gren, oniks tşlı srı
ltın kolye ve siymke ve srı ltın yüzük, Pnttıere de Crtier.
“Nostlji yok, hyletler de yok,” diyor Nichols Ghesquiere.

Yrı-tnrı olrk nıln tsrımcı geçtiğimiz sonbhrd Louis Vuitton’un yeni snt direktörü olduğundn bu yn monogrmlı vliz ve lüks giyimle nıln sygın mod evinin rşivlerine neredeyse hiç yk bsmdı.

Bunun sebebi Ghesquiere’in ilgisizliği y d Louis Vuitton’u mod hritsın yerleştiren Mrc Jcobs’ın kzndırdığı büyüyü geri lmk isteyişi değildi. Geçmiş onu cezbetmiyor. Htt 15 yı! bş tsrımcı olrk çlıştığı ve yönetimiyle yşdığı kretif sorunlr nedeniyle’de sertçe vedlştığı Blencig geçmişi bile…

“inovsyon yoks her mod evinin bir zyıf noktsı vrdır,” diyor Ghesquiere, geçtiğimiz bhrd Vuitton’un uluslrrsı müşterilerle dolu ilk cruise şovunu sunduğu yer oln Monte Crlo’d. Bu izleyicilerin rsınd tnıdık simlr d vr; Ghesquiere’i ilk def yedi sene önce, Bbil filmindeki performnsıyl Akdemi Ödülü dylığın gösterildikten sonrki bir fotoğrf çekiminde tnıştıklrı zmn etkileyen Rinko Kikuchi gibi. Kikuchi, Ghesquiere’in vizyonunu ve ypmk istediklerini mükemmel bir şekilde temsil ediyor: O, entelektüel kişiliğinin ltını çizmeye çlışmdığı gibi tek bir fikre de bğlnıp klmıyor.

“Rinko’nun son derece feminen bir trfı vr m ynı zmnd d oldukç erkeksi,” diyor Ghesquiere ve ekliyor, “O hrik bir oyuncu. Psific Svfi’nı izlediniz mi? Rinko ksiyon shnelerinde tm bir dhi.”

Ghesquiere’in tsrımlrınd d bu tip zıtlıklrın benzer bir krışımını görürsünüz. Pris’te geçtiğimiz Mrt yınd Vuitton için hzırldığı ilk sonbhr koleksiyonund, kıyfetler vintge ve fütürizm rsındki sınırı flulştırmış gibi görünüyordu. 1960’lrın mini
etekleri teknik olrk o kdr gelişmiş mteryllerden ypılmydı ki, kullnım kılvuzu olmdn onlrı tm olrk tnımlynı zdınız.

“Louis Vuitton seyht ve keşfetme fikriyle ilgili. Am ben hreket etmenin kenidisini düşünmeyi tercih ediyorum,” diyor Ghesquiere. Tsrımlrı ister Dubi’de isterse Durhm’d olsun, her kdın hitp edebilir. Öyle ki; “Sdece sokğınızın köşesine kdr gitmek isteyebilirsiniz,” diye trif ediyor ünlü tsrımcı.

Jness Leone Lssen Ht in Bluestone

Birkenstock Arizon White Birko Flor Sndls

Rimow Boss Nov Multiwheel Trolley Suitcse in Jet Green

Minnie Rose Vivine Viscose Jersey Cuffed Sleeve Tee

L’Agence Mon Jules the Perfect Fit Jens in Authentic Distressed

Solid & Striped the French Terry Pullover

Illestev Leonrd Sunglsses

BubleBr X Ale by Alessndr Ambrosio Cpe Town Brcelet Set

Hermes Birkin Bg in 35cm Etoupe with Plldium Hrdwre

Yorum Yaz