Önü kısa arkası uzun etek modelleri

Yaz sezonunun gözde koleksiyonlarından önü kısa arkası uzun etek tasarımları, yeni sezonda da ilgi çekici renklerle hazırlanmış. Her geçen gün modaya farklı bir gözle baktığımız dakikalarda, önümüze tanıdık modellerin çıkması çok hoşuma gidiyor. Önü kısa arkası uzun etek modelleri tanıdık olan tasarımlar arasında yerini almış durumda. Çünkü uzun yıllardan beri modası hiç bitmeyen koleksiyonlardan diyebiliriz. Önü kısa arkası uzun etek butiklerini de bu yazımızda sizler için inceledik.

Renkli tasarımların yoğun etkisini bu modellerde gördük. tek renk tasarımlarla oluşturulan, diz üstü butikler, bayanların en sık tercih ettikleri oluyor. Önü kısa arkası uzun etekler arasında renk ve model tarzı hiç bitmeyecekmiş gibi görünüyor. İncelediğimiz tasarımlar arasında dikkatimizi dağıtan iki etek modeli oldu. Önü kısa arkası uzunetek tasarımlarında gri renk tonlarıyla oluşturulmuş, önü mini olan tasarımlar beni benden aldı diyebilirim.

Ardından belki bu tasarımdan daha iyisini bulabilirim ümidiyle kapıldığım incelemede çok fazla önü kısa arkası uzun tasarımlarla karşılaştım. Aslında daha iyi diye bir şey yok. Hoş görünen modeller var. Diğer modelleri incelediğiniz zaman da bu daha iyi bunu dolabıma almalıyım demiyorsunuz. Hepsini dolabıma eklemeliyim diyorsunuz. Evet birkaç tasarımı dolabınıza eklemenizde fayda var. Özellikle yaz modası için önü kısa arkası uzun etek modelleri tasarımlarından en az üç modeli seçmelisiniz.

Çoğu bayan bu yazıyı okudukları zaman şunu söylüyorlar. Kış modasına yönelik tasarımları şimdi yayınlayıp, yaz tasarımlarını da yaz modasında hazırlayamaz mısınız? Biraz düşününce kesinlikle doğru bir cevap olduğunu görüyorum. Ama yaz tasarımlarını size şimdiden aktarmamın sebebini şu şekilde yorumlayabilirim. Doğu alışveriş yapmak sadece doğru ve şık olan tasarımları seçmek değil, bunun yanında fiyatı da en uygun ürünü bulabilmektir. Önü kısa arkası uzun etekler kış modasında fiyat indirimi olarak son derece uygun görünüyor. Birçok mağaza butiğinde henüz yaz modasına aylar olduğu için modeller kampanyada gibi görünüyor. Bu yüzden bu kampanyanın tadını çıkarmalısınız. Hadi modelleri inceleyerek bir adım atalım mı?

Önü kısa arkası uzun etek modelleri ResimleriYorum Yaz