Paris sokak Modası

Dünyanın en iyi giyinen kadınları olarak bilinen Fransız kadınları, şıklık yarışını dünyada kimseye bırakmıyor. Kendi içlerinde bile sokaklarda harika tasarımlar ile ortaya çıkmayı başaran kadınlar tüm moda defilelerini takıp ederler. Dünyanın en iyi giyinen Fransız kadınları şıklık yarışını bu takiplerden dolayı elden bırakmıyor. Giyimlerine ve bakımlarına son derece düşkün olan bu kadınlar dünya kadınları arasında en iyi giyinen kadınların başında geliyorlar. Fransız kadınlarının şıklık yarışı her zaman bilinen bir durumdur. Ancak bilinmeyen bir durum daha var oda bu kadınların hiç abartmadan sadelikleri ile şık olmalarıdır. Bu kadınlar genellikle saç ve makyaja çok fazla önem vermemektedirler. Elleri için manikür bile yaptırmadıkları halde her zaman bakımlı görünmeyi başarmaktadırlar.

Fransız kadınlarının abartılı giyinmeden şık olmaları tartışılmaz bir gerçektir. Çok fazla makyaj yok. Kesinlikle doğal olarak sokağa çıkıyorlar ve kadınlar sadece sade güzellikleri, giyimleri ile dikkat çekiyorlar. Dünyanın en güzel kadınları arasında bulunan Fransız artistlerin giyimleri genellikle sade bir makyaj seçimi ile bej, lacivert, siyah, beyaz gibi en temel renkleri tercih edeler. Diğer tüm Fransız kadınları da giyinirken kumaş renkleri olarak bu renkleri tercihe ederler. Aksesuar olarak da giyimlerine uygun olarak abartılı olmayacak şekilde bir veya iki tane kullanmak üzere kombin ederler. Şıklık yarışında kadınların maskülen bir tarz seçtikleri de çok fazla görülüyor. Bu onlara daha fazla çekicilik kazandırıyor. Erkeksi bir ifadede giyinmeyi özellikle çok fazla seviyorlar.

Fransız kadınlarının şıklık konusunda ortaya çıkardıkları bir diğer konu ise zayıf oldukları yönleri değil iyi oldukları yönleri ortaya koymalarıdır. Bu fiziksel yönleri olur, yüz hatları olur, farklı özelliklerini diğer çirkin özeliklerini kamufle edecek şekilde ortaya çıkarırlar. Özgüvenleri oldukça fazla olan bu kadınlar, çirkin olsalar bile en güzel yönleri ile ortaya çıkmayı başarırlar. Dünyanın en ünlü moda defileleri arasında bulunan Paris moda günleri bu nedenle dünyada çok fazla beklenen moda defileleri arasında bulunuyor. Ayrıca Fransız kadınları giyimlerinde transparan özelliklerde kıyafetler ile ortaya çıkmayı oldukça fazla seviyorlar. Bu özellikler Fransız kadınlarını, dünyanın en iyi giyinen kadınları arasına sokmayı başarmıştır.

Paris sokak Modası ResimleriYorum Yaz