Kot ceketlerle yapılan kombinler

Kot ceketler ; kimse yoktur ki hayatının bir safhasında kot ceket giymedim desin . Kot ceketler eskimeyen ve çeşitli işlemlerden geçen pamuk kumaşın bir ürünüdür . Kot ceketle harika kombinler yapabilirsiniz. Günümüzde kot kapalı bayanların olduğu kadar her yaşta ki insanların giydiği bir kıyafettir. Her şeye yakışır kot ceketlerle yapılan kombinler .

Vitrinlere ve butik mağazaların olmazsa olmazı kot ceketler her bedene her zevke hitap eder.İçine giyilen penye bady ya da bir gömlekle dahi giyilebilir,Çiçek desenli elbiselerin üzerine rahatlıkla kot ceket giyilebilir. Binlerce marka ve model arasında çeşitleriyle raflarda ve mağaza vitrinlerinde yerini alan kombinler kilolu zayıf demeden her yaşa ve bedene hitap ederler. Yaz için ince üretilmiş kot kumaşından dikilmiş ceketler. Kış içinde kışın havasına göre içerisine peluş yada yünle iç astarı dikilerek insanların yaz ve kış aylarında vazgeçilmez giysilerinden olmuştur kot ceketler .

Her şeyin üzerine rahatlıkla giyilebilir klasik kesilmiş etek yada gömlek üzerine aynı renkte bir ceket alabilirsiniz. Kot deyince aklınıza hemen mavi gelmesin  her  rengini  mağazalarda  rahatlıkla bulabiliyoruz artık . Kot ceketlerle yapılan kombinler arasına kumaş çiçekli elbisenizin ya da kumaş çiçekli desenli eteğinizin üzerine giyeceğiniz askılıyı kolaylıkla ve rahatlıkla tamamlayacak beyaz kot ceketinizi ya da mavi kot ceketinizi alabilirsiniz.

Kot ceketlere son yıllarda pul ve palet çeşitli boncuk ve farklı aksesuarlar dikilmektedir. Bu tarz kendinde bulunan kot ceketleri giyen bayanlar ekstradan giysilerine hareket vermek için boncuk ,eşarp yada farklı aksesuar kullanmayabilirler. Kendinden taşlı kot ceketlerle içine giyeceğiniz düz bir gömlek yada tişörtle kolaylıkla şık olabilirsiniz. Ayrıca içine boncuk gösterişli küpe ,takı kullanmanız abes kaçabilir ve sizi çevrenizde rüküş bulabilirler kendinden pullu süslü ceketlerle hem giysinizi kolayca tamamlayabilir,hem de şık olabilirsiniz.

Özellikle kalem ,pileli,dantel ve şifon eteklerinizin üzerine bu yıl oldukça çok görmektesiniz kot ceketleri .Televizyon ekranlarında dizilerde kolaylıkla harika kombinler görürsünüz zaman zaman .Vücut yapınıza göre bu kombinler uyarlayıp çevreniz tarafından beğenilen bir bayan olmak kim istemezki ? Tesettür giyim kullananlar için kot ceketler vazgeçilmezdir gerek etek üzeri kısa ceket gerekse pantolon üzeri uzun kot ceketleri artık kolaylıkla bulmak mümkün.

Kot ceketlerle yapılan kombinler ResimleriYorum Yaz