Erkeklere ÖzelStil Önerileri

Ceketini seç

Bir erkeğin stilini belirleyen en önemli detaylardan biri de ceketidir. Başarıları kadar popülerlikleriyle de tanınan üç isme, bu parçanın farklı modellerini giydirdik.

Beğendiğiniz stili seçin, ona uygun ceketi omzunuza atın.

Kaan Bergsen

Kaan yüksek eğitimini Amerika’da yaptıktan sonra New York’ta yaşamaya devam etti. Kahve ile ilgili kariyerine de orada başladı. Bir sene önce İstanbul’a dönünce Petra Roasting Co.’yu kurdu. Petra, kafeden ziyade bir kahve kavurma laboratuvan. Esas amacı insanlara yeni bir deneyim yaşatmak ve İstanbul’da içilen kahvenin kalitesini artırmak.

“Kruvaze ceketleri iki şekilde giyiyorum. Günlük giydiğimde önü açık kullanıyorum çok rahat ve casual bir hava veriyor. Ya da özel günlerde takımı ile beraber kullanıyorum.”

Kemal Arda Cürdal

Arda 24 yaşında. Saint Benoit’yı bitirdikten sonra Amerika’da Drexel Üniversitesi’ne başladı. Şu anda Koç Üniversitesi’nde İşletme okuyor. Türkiye Olimpiyat Takımı’mn milli sporcusu ve Galatasaray Yüzme Kulübünün 18 yıldır lisanslı yüzücüsü. Aynı zamanda kulübün erkekler A takım kaptanlığını yapıyor.’de Londra’da düzenlenen Yaz Olimpiyatlarında 100 metre serbest branşta Türk yüzme tarihinin en iyi sıralamasını elde etti.Akdeniz Olimpiyatlarında da iki gümüş iki bronz madalya ile bir organizasyonda en fazla madalya kazanan Türk sporcu oldu. Spor kariyerine aktif olarak devam ediyor.

“Gardırobumun vazgeçilmez parçası değişik renklerdeki bomber ceketlerimi hem spor hem şık parçalarla rahatlıkla eşleştiririm. Böylece günün her saati ve ortamına uygun bir görünüme sahip olup kendimi rahat hissediyorum.”

Kışın gardırobunuzda tercih etmediğiniz canlı renkleri yazın enerjisinden kuwet alıp plaj stilinize yansıtın. IWC bu cesaretinizi çift kayışlı saatiyle ödüllendiriyor. Akşam katılacağınız özel davetlere gitmeden kauçuk kayışınızı kolaylıkla çelik olanıyla değiştirebilirsiniz.

Denizde seyahat etmeyi sevenler çizgili şortlarıyla marin modlarını kuwetlendirebilir. Uzak denizlere açılmak isteyenler için Seiko’nun ilk GPS’li saatini öneriyoruz. Bu model farklı zaman dilimlerinde saatinizi sizin yerinize bir düğmeyle otomatik olarak ayarlıyor.

Marin

Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri olan saat, farklı plaj stillerine uyum sağlıyor. Ancak suda vakit geçirmeyi sevenlere bir uyarımız var: Deri kayışlarınızın hasar görmemesi için kauçuk alternatifleri tercih edin. Tarzınızı yansıtan şort mayonuzu seçmek sizden, saat önerileri bizden.

Façonnable’in şortu rengini gökyüzünden alıyor. Mavinin daha koyu tonlarına doğru yolculuk yapmak istiyorsanız Cartier saatinizi kolunuza takın. Bu modeli suyun 300 metre altına kadar kullanabilirsiniz.

Sezonun en büyük trendlerinden biri de çiçek desenleri.

Modayı takip eden erkeklere bir haberimiz var:

Audemars PiguetYıin ikonik modeli Royal Oak revizyona uğradı.

Fütüristikyeni şekliyle karşımıza çıkan saati kolunuza takıp aksesuarlarınızla da trendlere uymaya ne dersiniz?

Hepsinin rakımı sıfır olsa da, farklı sayfiye yerlerinin kendine özgü yaşam tarzları var. Bu sayfa, suya yakın yerlerde giyimden eğlenceye ortama uyum sağlamanız için rehberiniz olacak.

Erkeklere ÖzelStil Önerileri ResimleriYorum Yaz