Lacoste ayakkabı modelleri

Yeni sezon ayakkabıları bir bir raflarda görmeye başladık, hatta artık bir çok markaya aşina bile olduk. İşte yeni sezonları daima merakla beklenen spor şıklığın öncü isimlerinden biri olan Lacoste ayakkabı modellerini de artık inceleme zamanı geldi.

Yeni sezonları daima merakla beklenen ve kendine has bir hayran kitlesi olan Lacoste ayakkabı 2013 yılında da biz hayranlarını şaşırtmadı. Mükemmel tasarımlarda ve yine kendine has spor çizgisinde güzel ayakkabı modellerini bizlerle buluşturdu.

Şayet spor ayakkabıya ihtiyacınız varsa veya spor ayakkabılara karşı ayrı bir ilginiz varsa en yakın zamanda Lacoste ayakkabı modellerini görmek için Lacoste mağazalarını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Zira yeni modelleri hakkında oldukça olumlu geri dönüşler yakalayan Lacoste benden de tam not aldı her zamanki gibi.

Markanın logosu olan timsah ve timsahın kendine has yeşili ile uyumlu renkler sunacak şekilde tasarlanan Lacoste bayan ayakkabı modellerini bu yıl moda olan paçası kıvrılmış kotlar ile kombinlemek oldukça kolay ve şık olabilir. Özellikle ayak numaraları büyük olan hanımlar için Lacoste ayakkabılar çok daha zarif bir görünüm sağlıyor.

Bayanlar için sunduğu sportif şıklığın yanı sıra Lacoste bayan ayakkabı modelleri de görülmeye değer. Unisex kullanıma bence çok uygun olan Lacoste ayakkabı modelleri sezonunda hem bayanların hem erkeklerin en kısa zamanda bir Lacoste mağazasını ziyaret etmesi boşa harcanmış zamandan sayılmaz.

Lacoste ayakkabı fiyatlarına bakılırsa ise mükemmel uygunlukta fiyatlar beklemek doğru olmaz. Ancak mağazaların indirim zamanlarını takip etmek mümkün. Lacoste bir çoğumuzun bildiği gibi pek ucuz bir marka değil. Fakat verdiğiniz paraya da değen ender markalardan yalnızca bir tanesi.

Ve belki merak edenler vardır diye, Lacoste markası aslında moda ile de yakından ilgilenen bir tenisçinin yarattığı bir marka. Tenisçi Rene Lacoste yarattığı markaya da kendisine yakıştırılan timsah benzetmesini logo olarak ekledi. Ve böylece 1920’li yıllarda ortaya çıkan Lacoste markası günümüzde hala artan bir ilgi ile birlikte spor şıklığın bilindik adreslerinden biri. Geçmişi köklü olan ve kendisi de sporcu olan birinden adını ve tarzını alan Lacoste ayakkabı modellerinden sizler için seçtiklerimizi inceleme zamanı…

Lacoste ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz