Adidas terlik modelleri

Önümüz sıcak havaların zirveye çıkacağı yaz mevsimi olunca yaz sezonunda ayakların rahatlamak için en gerek duyduğu ihtiyaç olan terlik modelleri konusunda bir tasarım yarışına girildiği gerçeğinin hepimiz farkındayız. Bu yarışta en çok şaşırtanlardan ama aynı zamanda en çok beğenilenlerden bir kategori de büyük spor markaları oldu. Bu büyük spor giyim ürünleri üzerine tasarım yapan markalardan sadece birisi olan Adidas da yaz sezonun vazgeçilmezi terlikler üzerinde çalışıp modeller sundu. Adidas modelleri terlik bazında birçok ürün piyasaya sundu bu yaz sezonunda terlik modası adına. Adidas terlik birçok ürün piyasaya sunmuş ve tasarlamış olmanın gururunu yaşıyor olsa gerek.

Yaz sezonunda parmak arası terlik modelleri ile oldukça öne çıkacak ve adından söz ettirecek gibi duruyor. Çünkü Adidas terlik modelleri terlik giymeyi seven kişilere birbirinden farklı modelleri ile yaz sezonunda terliğe merhaba demiş. Sade tek renk üzerine çalışılan ve aynı zamanda da tek tip olan parmak arası terlik modellerinin yanında tabanı farklı iç kısmı farklı olan parmak arası terlik modelleri de tasarlanmış. Mesela benim sezonda çok giyileceğini düşündüğüm ve beğendiğim modellerden birisi var. Onu da şöyle tasvir edeyim; beyaz renk zemini olan parmak arası terlik modeli üzerine renkli çizgiler gibi.

Çarşıda pazarda bile en sık gördüğüm tablo terlik giymiş bayanlardır. Hemen hemen her bayanın ayağında olan bu terlik ile ilgili dikkat edilmesi gereken sağlık ile ilgili bazı noktalar var. Bunlardan birkaç tanesini sizinle paylaşmak istiyorum çünkü malum önümüz yaz ve terlik çokça giyeceğiz. Her yerden alınan terlik giyilmeyeceği için Adidas gibi önemli markaların terliklerini giyin. Her markanın terlik çeşitleri özellikle de parmak arası terliği düşünülmeden giyilmemelidir. Aksi takdirde ayaklarda sağlık problemleri baş gösterebilir. Özellikle parmak arası terlik giyenlerde iki parmak arasının tahriş olması sıkça söz konusu olan bir durum olduğu için markaya dikkat etmek, terliğin özelliğine bakmak gerekir.

Adidas terlik modelleri Resimleri
2016-Nike-Parmak-Arası-Terlik.jpg

adidas-parmak-arasi-erkek-terlik-modelleri-07-08-2015-1.jpg

adidas-parmak-arasi-terlik-koyu-mavi.jpg

adidas-terlik-modelleri-2013-13.jpg

erkekler-icin-parmak-arasi-terlik-modelleri-7-agustos-2015-.jpg

columbia-terlik-modelleri-2016-2016_3.jpg

erkek-adidas-terlik.jpg

parmak-arası-adidas-terlik-modelleri.jpg

2016-Adidas-Parmak-Aras%C4%B1-Terlik.jpg

Adidas terlik modelleri _0.jpg

Adidas terlik modelleri _2.jpg

Yorum Yaz