Nevresim takımı modelleri

Ev dekorasyonunda gerek yatak odası, gerekse çocuk odası için sıkça tercih edilen nevresim takımı modeleri yeni sezonda ayrıcalıklı renklerle bayanlara ah dedirtmeye devam ediyor. Zaten bayanlar bir modayı takip ederken, birde evini dekore ettiği zaman oldukça keyifli zaman geçiriyorlar. Bu sebeple 3kmoda.com sayfamızda nevresim modellerini, oturma odaları dekorasyonlarını ve evinizi tam anlamıyla şekillendirebileceğiniz birçok tasarımı hazırlıyoruz. Ünlü markaların raflarında gördüğümüz bu modellerde bizi bu konuyu açmaya sürüklüyor. Nevresim modellerini geçtiğimiz günlerde Ikea alışveriş merkezinde inceledik. O kadar güzel modellerle karşılaştık ki, hangi tasarımı seçeceğimize karar veremedik. Bende aynı şekilde göz ucuyla baktığım modeller arasından en iyi nevresim takımlarını seçebildim. Bunu nasıl yaptığımı ve seçim konusunda yine birkaç püf noktayı sizlere sunacağımı belirterek, yazıma başlamak istiyorum.

Çocuk odası için değil de, yatak odası için tercih edilebilecek nevresim takımı ile başlamak istiyorum. En özel alanlardan olan yatak odamızı nasıl renklendirebiliriz bunu düşünmemiz gerekiyor. Bunu da ancak odanızın ortamına göre yapabilirsiniz. Önce odada hakim olan renkleri göz önünde bulundurun. Mesela beyaz tonlar yada pembe tonlarla oluşturulan renkler daha hakimse nevresim takımları arasından yapacağınız seçimlerde bunu göz önünde bulundurmalısınız. Beyaz duvar rengi için her modeli tercih edebilirsiniz. Bende yatak odam için bir nevresimi seçmeye karar verdim. Hemen turuncu ve mavi tonlarıyla oluşturulmuş, desenli nevresim modellerine yoğunlaştım. O kadar şık duruyor ki, kendimi kaybettiğimi söyleyebilirim. Aslında biraz da bu girdiğiniz mağazaya göre değişkenlik gösterebilir. Forum İstanbul alışveriş merkezinin karşılığında bulunan Ikea mağazalarını gezenler bilirler. Burada ev dekorasyonu adına aradığınız her detay var. Nevresim takımları üzerine satış yapan bir mağazaya girince, sadece bu modeli görebiliyorsunuz. Ancak Ikea, Koçtaş gibi büyük dekorasyon mağazalarında, bu nevresim için tercih edilebilecek detaylar da bayanlara sunuluyor. Yeni evlenecek erkek çiftlere tavsiyem eşleriyle beraber bu mağazalara gitmemeleri yönünde olacaktır. Nevresim takımı modelleri de büyük mağazalarda detaylı modellerle sunuluyor. Seçimi yapmadan önce gezilmesi gereken alanlar olduğunu düşünüyorum.

Tabi sadece modeli seçmek yetmiyor. Bunun yanında uygun bir marka ve fiyat aralıklarını da düşünmelisiniz. O kadar fazla marka ve modelleri var ki, nevresim modelleri seçiminde kararsız kalabiliyorsunuz. Ne istediğinizi tam anlamıyla hayal ettikten sonra, birkaç önemli markanın modellerini incelemenizi söyleyebilirim. Taç, Özdilek, Cottonbox, Ikea, Koçtaş markalarının mağazalarında bu modelleri farklı detaylarda incelemeniz mümkün. Sözü galiba fazla uzattım. Hemen kesiyorum sözümü ve sizler için nevresim takımları arasından seçtiğim butikleri görsel resimlerle paylaşmak istiyorum. Bakalım bu tasarımları da beğenecek misiniz?

Nevresim takımı modelleri ResimleriYorum Yaz