Taş İşlemeli Mezuniyet Elbiseleri

Taş İşlemeli Mezuniyet Elbiseleri

Lise diplomsını lıp üniversiteye yelken çmyı bşrn genç kızlrımız için yrı bir heyecn kynğı d mezuniyet törenleridir. Hemen hepsi bir diğerinden dh şık, dh göz lıcı ve dh modern olmk ister, det yrış dönen bu etkinlik, genç kızlrı hytlrınd bir kez yşycklrı ve bu yüzden ç.ok önem verdikleri bir ktivitedir. Kıyfet seçimleri için günlerce mğz, mğz dolşırlr ve bir türlü kendilerine uygun kıyfeti seçemezler, hep bir beğenemezlik, ykıştırmzlık söz konusu olur. Aslınd hytının bhrınd tzecik fidnlr oln genç kızlrımız ne giyseler ykışır m onlr yş olrk henüz bunun frkınd değillerdir, tşlı mezuniyet elbiseleri, bzı genç bynlr fzl brtılı gelse de çoğu beğenir ve mezuniyet elbiseleri tşlı olunc kendilerini dh bir şık hissederler.

En özel en güzel gecelerden oln mezuniyet törenlerinin genç kızlr üzerindeki önemini vurgulmy çlıştık m onlrı nlmk için bunu yşmış olmk gerekir. Heyecn dolu bekleyişten sonr çtıp gelen gecede hepsi birer prenses gibi oln kızlr, şıklık yrışı içine girerler ve bkışlrı üzerlerinde toplmy çlışırlr, mezuniyet tşlı elbiseleri ile bkışlrı üzerine çekmemek ne mümkün. Pyet ğırlıklı elbiseler, yni pul ve boncuklrl bezenmiş olnlr, genç kızlr yrı ykışmkt ve uçuşn tül kumşlrl birleşen pyetli elbiselerle prensesler gibi hissetmektedirler. Eskiden pyetli elbiseleri, belli yşlr gelmiş bynlr giyerdi, m değişik çizgiler getirilen ve modern bir görünüme sokuln tşlı mezuniyet elbiseleri genç kızlrı en sevdiği modeller rsındki yerini ldı.

Tül vey şifon kumşlrın üzerine işlenerek hzırlnn pyetli elbiseler, çok emek ve özen gerektirir, renk ve modellerin uyumlu olmsın dikkt edilmeli ve brtıy kçmdn hzırlnmlıdır, mezuniyet elbiseleri tşlı olunc tşımsı d ğırlık ister ve genç bynlr özel bir yrıclık sğlr. Mezuniyet elbiselerinin özellikle üst kısmı boncuklrl işlenmektedir, strples modelin ğırlıklı olrk kullnıldığı bu elbiselerin üstlerine işlenen pyetler, sırt dekoltesi oln elbiselere de çok ykışmktdır. Alt kısımlrı uçuşn trzd dizyn edilince de orty çıkn görsel şöleni gerçekten seyretmek gerekir.

[gllery ids="34991,34992,34993,34994,34995,34996,34997,34998,34999,35000,35001,35003,35004,35005,35006"]

Yorum Yaz