Sevgililer Günü için 10 Tırnak Tasarım Fikri

sevgililer gunu icin 10 tirnak tasarim fikri 11

Sevgililer Günü hızl yklşıyor ve şkı kutlmk için yeni bir tırnk tsrımındn dh iyi bir yol vr mı? Klp şeklindeki tırnklrdn ışıltılı tırnklr kdr en iyi tsrımlrdn bzılrını sizin için bir ry getirdik.

Klp Tırnk Sntı

Sevgililer Günü, şk ve romntizm için özel bir gündür. Sevginizi göstermenin güzel tırnk sntlrındn dh iyi bir yolu vr mı? İşte bu Sevgililer Günü’nde deneyebileceğiniz bzı klp tırnk tsrımlrı.

Klp Çivileri: Tırnklrınızı siyh boyyrk bşlyın ve rdındn klp tslğını oluşturmk için kırmızı bir cil kullnın. Klbin ortsını kırmızı oje ile doldurmk için küçük bir fırç kullnın, rdındn klbin dış htlrını kenrlr çizmek için siyh oje kullnın. Bitirmek için, klbin merkezine bir vurgu eklemek için beyz oje kullnın.

Güzel Dntel Tırnklr: Tırnklrınızı siyh boyyrk bşlyın ve rdındn dntel tslğını oluşturmk için çık pembe bir cil kullnın. Dntelin ortsını pembe cil ile doldurmk için küçük bir fırç kullnın, rdındn dntelin kenrlrını çevrelemek için siyh oje kullnın. Bitirmek için, dntelin ortsın bir vurgu eklemek için beyz oje kullnın.

[gllery ids="109179,109180,109181,109182,109183,109184,109185,109186,109187,109188,109189,109190"]

Klp Düğmeli Çiviler: Tırnklrınızı siyh boyyrk bşlyın ve rdındn klp düğmesi tslğını oluşturmk için çık yeşil bir cil kullnın. Klp düğmesinin ortsını yeşil cil ile doldurmk için küçük bir fırç kullnın, rdındn klbin n htlrını üstüne siyh oje ile çizin. Bitirmek için, klbin merkezine bir vurgu eklemek için beyz oje kullnın.

Sevgililer Günü hızl yklşıyor ve sevginizi göstermenin tırnk sntındn dh iyi bir yolu vr mı? İşte sevdiklerinizi hyrete düşürecek şrp çivileri için bzı fikirler!

Şrp Çivileri:

Tırnklrınızı çık bir renge boyyrk bşlyın. Berrk cil, tırnk sntınızın yrıntılrını dh iyi göstereceğinden burd en iyi sonucu verir. Ardındn, şrp şişesinin dış htlrını çizmek için küçük bir nokt beyz oje kullnın. Şişenin etrfın gölge eklemek için bir fırç kullnın ve şişenin kıvrımlrın girdiğinizden emin olun. Şrp şişesine birkç gözyşı vey bloncuk d ekleyebilirsiniz. Son olrk, şrp şişesinin üstü hriç her şeyi boymk için dh koyu bir renk kullnın. Şişenin kenrlrınd gerçekçi çizgili lekeler oluşturmk için bir fırç kullnın.

Şmpny Çivileri:

Tırnklrınızı çık bir renge boyyrk bşlyın. Berrk cil, tırnk sntınızın yrıntılrını dh iyi göstereceğinden burd en iyi sonucu verir. Ardındn, cm şmpny şişelerinin dış htlrını çizmek için küçük bir nokt şmpny oje kullnın. Her brdğın etrfın gölge eklemek için bir fırç kullnın ve her şişenin kıvrımlrın girdiğinizden emin olun.

Kendin Yp

Sevgililer Günü yklşıyor ve sevginizi göstermenin eğlenceli ve yrtıcı tırnk sntındn dh iyi bir yolu vr mı? İşte denemeniz için birkç fikir:

1. Cupcke tırnklr: Tırnklrınızı çık pembe bir renkle boyyrk bşlyın. Ardındn, her bir kekin kenrlrın krem eklemek için küçük bir tırnk fırçsı kullnın. Her keki klp şeklinde bir kurbiye ile tmmlmyı unutmyın!

2. Pembe kurdele tırnklr: Tırnklrınızı pembeye boyyın ve pembe kurdeleyi vurgu rengi olrk kullnın. Kıs bir telin üzerine birz geçirin ve tırnklrınızdn birine tkın. Ardındn, şeridin uçlrını sbitlenene kdr çevirin.

3. Geometrik tırnklr: Her bir tırnğ çık mor vey pembe renkte geometrik desenler çizin. Çok fzl oje sürmekten kçınmk için ince bir fırç kullnın, böylece tırnklrınız uzun süre güzel görünür!

Hngi tsrımı seçerseniz seçin, tırnklrınızl şık bir şekilde göndererek gününüze birz dh fzl sevgi ktmyı unutmyın!

Sevgililer Günü, her yerde şıklr için özel bir gündür. Sevginizi göstermenin, üzerlerine Ren geyiği oln Çiviler çizmekten dh iyi bir yolu vr mı? İşte bu Sevgililer Günü’nde sizi mutlu edecek tırnk sntı tsrımlrı için bzı fikirler.

Bsit m şık bir tırnk tsrımı rıyorsnız, elinizin yn trfın Ren geyiği boymyı deneyin. Bu tsrımın ypılmsı kolydır ve sdece birkç dkik içinde tmmlnbilir. Ekstr özel kılmk için birz sim de ekleyebilirsiniz.

Kendinizi dh yrtıcı hissediyorsnız, Sevgililer Günü temlı bir tırnk tsrımı tsrlmyı deneyin. Klp şeklinde güzel bir tırnk süsü ypbilir vey şkı temsil etmesi için tırnklrınız kntlr boyybilirsiniz. Neyi seçerseniz seçin, benzersiz ve kıld klıcı olduğundn emin olun.

Prmktki Aşk Klpleri

Sevgililer Günü, sevgi ve şefkti kutlm günüdür. Çivi sntı, eşinize vey sevdiklerinize oln sevginizi ifde etmenin hrik bir yolu olbilir. Sevgililer Günü için klp tırnklrını boymyı deneyin!

Bunu ypmk için tırnklrınız şefff oje sürerek bşlyın. Ardındn, her bşprmğın ltın ince bir kırmızı çizgi çizmek için küçük bir fırç kullnın. Tırnklrınızın beyz rk plnınd klp tırnklrının göründüğünden emin olun. Son olrk, klp tırnklrının etrfındki çizgileri doldurmk için beyz bir oje kullnın.

Yorum Yaz