Sevgili Bulmak: Club505 vs Tinder

Club505 veya Tinder gibi bir arkadaşlık uygulamasında sevgililik düzeyinde bir ilişki kurmanın, bilindiği gibi zor bir durum olmadığını söyleyerek başlayabiliriz. Özellikle de erkeklerin bu konudaki özgüven eksikliği, en büyük engeldir. Bu engeli aşarak istediğiniz kriterlere bile sahip olan bir kız arkadaş bularak hoş bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Dolayısı ile de sağlıklı bir ilişkiyi, arkadaşlık sitelerinde bulamayacağınız yönünde bir endişeye kapılmayın. Sakin olun, kendinizden emin olun ve biraz da girişken olun, gerisi gelecektir. Zengin sevgili nasıl bulunur sorusuna yanıt oluşturabilecek özelliğe sahip olan sayısız web ya da mobil uygulamalar ile iletişime geçebileceğiniz kadınları etkileyebilmek için bu durumların oluşması şart. Diğer etkenlere de farklı yönden bakabilir ve yine dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında bilgiler verebiliriz.

Doğru Bir Profil Her Şeydir

İstanbul’dan arkadaş bul özelliğine sahip olan platformlar içerisinde ilgi toplayabilmek ve bu şekilde ilişkiler kurabilmek için gereken doğru bir profil, topyekun bir savaşın ortasında dünya ekonomisini elinde bulundurmak gibi bir şeydir. Dolayısı ile de profil fotoğrafı, profil bilgileri ve bunun gibi diğer etkenler için çok çok hassas bir şekilde yaklaşmanız gerekiyor. Öncelikli olarak profil fotoğrafı seçiminde dikkatli olmanızı öneririz. Bu aşamada yüzünüzün net bir şekilde belirgin olduğu, farklı herhangi bir kişinin yer almadığı bir fotoğraf kullanılmalıdır. Özellikle de evcil ve sevimli hayvanlar, karikatürler ve bunun gibi diğer fotoğraflar, 2000’li yılların başında olduğu gibi işe yaramıyor. Club505 sitesine evcil hayvanınızın fotoğrafını koymaya denediğinizde algoritmalar bunu fark edip sizi uyaracaktır. Ancak Tinder’a ne fotoğrafı isterseniz koyabiliyorsunuz. Her ne kadar Tinder bu konuda daha özgür bir platform gibi gözükse de kullanıcısı açısından karikatür ve evcil hayvan fotoğraflarına maruz kalmak bazen bir kabus olabiliyor. Sadece kendinizin yer aldığı, özgüvenden çatlayacak bir edayla, buğulu bakışlar ve karizmatik bir duruş ile kendinizi gösterdiğiniz bir fotoğraf, sizi üye olduğunuz sitede trendlere çıkaracaktır. En iyi arkadaşlık sitesi ve tanışma platformu olan clup505 aracılığı ile oluşturabileceğiniz profiller içerisinde genel olarak birçok farklı kategoride bilgi alımının yapıldığını ve bu yönde eşleşmelerin sağlandığını da bu noktada ekleyebiliriz. Dolayısı ile de profil fotoğrafının yanı sıra profil bilgileri ve kişisel bilgiler ve aynı derecede önemlidir. Burç bilgileri, hobiler, kişisel tanıtım yazıları ve bunun gibi içerikleri de hassas bir şekilde oluşturmanız gerek.

Kadınlara Hitap Etmenin Yolları

Tinder’da bütün erkekler rakiptir. Bu yüzden karşısındaki kadına iyi ve eğlenceli davranan bir erkek, karşılaşmaya bir sıfır erken başlar. Bir kadına hitap edebilmek ve onu etkileyebilmek için üç özelliğe sahip olmak gerekir; özgüven, özgüven, özgüven. Başka hiçbir niteliğiniz olmasa bile yalnızca bununla ilgilerin odağı olacağınızdan emin olun. Clup505 gibi platformlarda bile yalnızca 505 erkeğin bulunduğu ve geriye kalan tüm kullanıcıların kadın olduğu ortamlarda, özgüvensiz adaylar hep bir dipte kalıyor. Bu yüzden profil bilgileriniz, fotoğraflarınız ve diğer sizi tanıtan her şey özgüveninizi yansıtmalıdır. Bu şekilde yine bir mesaj atarken kendinizden emin bir edayla, herhangi bir açık vermeden, gereksiz gülmeden ve tatlı sert bir konuşmayla etkileyebileceğiniz kadın sayısı listelenemez. Bu hususlara dikkat ederek kısa süre içerisinde oldukça başarılı dönütler alabilir ve ilişkilerinizi şekillendirebilirsiniz. Tinder’a üye olmak için buraya, Club505’e üye olmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yaz