Akay Gelinlik Modelleri Yeni Sezon

Yıllardır genç kızların hayallerini nostaljik çizgilerle birleştirip rüya gibi gelinlikler tasarlayan akay gelinliksezonuyla yine gelin adaylarının çok fazla ilgisini çekiyor. 35 yılı aşkın bir süredir gelinlik modelleriyle hizmet vermesi nedeniyle sektörde saygın bir yere sahip olması da tesadüf değil elbette.  akay gelinlik modelleri yeni sezon ürünlere göz atacak olursak büyüleyici modellerin göz kamaştırdığını söylememiz gerek. Dantel askılar ve uzun duvaklar ile nostalji havasını yitirmeyen akay gelinlik modeller üzerinde vintage çalışmalarla da göz dolduruyor.  Son yıllarda gelinlik modasını inceleyecek olursak gelin adaylarının genellikle straplez modelleri tercih ettiğini söyleyebiliriz. akay gelinlik modelleri yeni sezon koleksiyonuna baktığımızda straplez gelinlikler üzerinde çok ince detaylar uygulandığını görebiliriz. Göğüs kısmı dantellerle süslenen straplez akay gelinlik modelleri gelin adaylarının favorileri arasında yer alıyor. Straplez modellerin gelinleri çok zarif gösterdiği kabul edilir bir gerçek olsa da düğün esnasında bazen rahat bir kullanım sağlamayabiliyor. akay gelinlik modelleri yeni sezon kreasyonu biraz daha detaylı olarak ele alındığında minik detaylarla bu soruna çözüm bulunduğu gözleniyor. Dantel askılarla omuzlara tutturulan straplez gelinlikler kullanım açısından da rahatlık sağlıyor.

akay gelinlik modelleri yeni sezon incelenmeye devam edildiğinde sadece straplez modellerle sınırlı olmadığı görülüyor. En az straplez modeller kadar sırt dekolteli akay gelinlik modellerinin de çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Sırt güzelliğine güvenen gelinler sırt dekolteli gelinlik tercihinden vazgeçemiyor. Bunun yanı sıra akay gelinlik modelleri yeni sezon modeller de transparan gelinlikler de favori gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Göğüs kısmına kadar saten ve tüllerden tasarlanan gelinlik modellerinde kollar ve sırt bölgeleri dantelle tasarlanarak transparan ve büyüleyici bir gelinlik ortaya çıkıyor.

Her şeyin kusursuz olmasını isteyen gelin adayları için el emeği olan ürünler kişiye özel olarak tasarlanıyor. Akay gelinlik modellerinin en çok tercih edilenlerden biri olmasının nedeni de bu olsa gerek. Ayrıca beğendiğiniz gelinliğe uygun bir şekilde şapka eldiven ve duvak gibi detaylar da gelin adaylarının isteği üzerine özel olarak tasarlanıyor.

Akay Gelinlik Modelleri Yeni Sezon ResimleriYorum Yaz