Kayra elbise modelleri

Kayra elbise modelleri, tesettür giyimde farkını gösteriyor. Hepimizin bir elbiseyi giyerken istediğimiz iki şey var. Öncelikle şık  ve rahat olması.  Tasarımları ile hem modernliği hem de şıklığı son derece başarılı bir şekilde birleştiren Kayra elbiseleri, gerçekten de çok rahat görünüyorlar öyle değil mi?

Bu yılki koleksiyonunda ağırlıklı olarak; kiremit ve toprak tonlarını, turkuaz ve mavi tonlarını biz hanımlara buluşturan Kayratesettür modasına damgasını vuracak gibi görünüyor bence. Son günlerde pek çok firmanın farklı renk alternatifleri arayışında olduğunu görüyoruz. Değişik renk yelpazalerinin özellikle tesettür elbiselerde denenmesi bence de güzel ancak benim favori renklerim Kayra elbiselerindeki asaletin toprak renkleri ve huzurun mavi tonlarıdır her zaman.

Kayra elbiselerini internette ilk gördüğümde hemen  kendi online satış sitelerine girdim. “Kıyafetler çok güzel görünüyor ama pahalı mı acaba? ” diye düşündüm. Arkadaşlar hiç de öyle değilmiş. Fiyatlar o kaliteyi satın almak için gayet makul. Siyah dökümlü bol bir pantolon aldım. Fiyatı 40- 45 Tl. civarındaydı üstelik gerçekten çok kaliteli ve çok şık. Henüz birkaç kez giymeme rağmen her giydiğimde mutlaka birisi ” nereden aldın? ” , ” kaça aldın? ” diye sordu.

Bu arada siz de görsellerine bir göz atarsanız göreceksiniz. Katologlarında tercih ettikleri naturel tema, Kayra elbiselerine doğanın içinden gelen çok hoş bir duruş katmış.  Elbisenin şıklığı ve rahatlığı elbetteki çok önemli ancak; bence önemli olan bir şey daha var ki, o da; elbisenin bize nasıl tanıtıldığı ve sunulduğu.

İnternetten alışveriş yaparken dokunamadığım ve giyip deneyemediğim bir ürünü satın alırken gördüğüm resim ve katolog benim için çok önemli. Resimde mankenin üstünde gördüğüm pantolonla bana gelen pantolon aynı kalitede ve güzellikteydi.İşte tam da bu noktada Kayra elbiseleri, sunumu ve tanıtımı ile de benden geçer not almayı başardı.

Tiril tiril ipekliler ve satenlerde kolleksiyonun çok özel ve güzel parçalarına ayrı bir boyut kazandırmış. Hem günlük hem de abiye tesettür kıyafetlerde kullanılan bu narin kumaşlar, elbiselere ayrı bir güzellik ve  kalite katmış.

Ben hem günlük hemde abiye elbiselerimle her zaman girdiğim ortamda fark yaratmak isterim. Sıradanlık hiç bana göre değil. Herkesin giydiği, her yerde görebileceğim şeyleri satın almak ve giymek istemem. Moda herkesin giydiğini giymek değil çünkü. Tesettür abiye elbiseler de ise bu yelpaze nedense çok daralıyor. Fark yaratmak adına rüküş ve sakil elbiseler, saçma sapan tasarımlar çıkarıyorlar önümüze.

Güvenilir, şık ve ekonomik bir markayı her zaman tercih ederim.Bunun için bundan sonra alışveriş yapacağım zaman, önce Kayra elbiselerine bakacağım kesinlikle.

Kısacası; Kayra elbise tasarımları  bu yıl benim favorim. Size de tavsiye ederim.

Kayra elbise modelleri ResimleriYorum Yaz