CHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN?

Revlonun 5 yeni maskarası ihtiyacınız olan kirpik görünümüne tek ürünle sahip olma imkanı sunuyor. Tek yapmanız gereken ne istediğinize karar vermek!

Revlon bir maskaradan tüm beklentilerinizi karşılayacak yeni maskara koleksiyonuyla karşımızda. İstediğiniz kirpik özelliklerine uygun, özel olarak tasarlanan bu yeni maskara koleksiyonu maskara seçiminizi de kolaylaştırırken kirpiklerinizin ihtiyacına en uygun ürünü bulmanıza yardımcı olacak.

Hacim, uzunluk, belirginlik, hacim & uzunluk veya hepsi bir arada… Revlon’un 5 yeni benzersiz maskara ve fırça kombinasyonundan oluşan bu özel koleksiyonunda herkes için uygun bir seçim bulunuyor. Daha uzun kirpikler için Super Length, daha hacimli kirpikler için Ultra Volume, hacimli ve uzun kirpikler için, Volume + Length Magnified, daha belirgin kirpikler içinse Dramatic Definition maskarayı

denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca kadınların farklı kirpik görünümleri için farklı maskaralar kullandığını gösteren araştırmalar sonucunda yeni Ultımate All-in-One™ maskara geliştirildi. Bu özel maskara, hacim, uzunluk, belirginlik, kıvrık ve yoğun renk olarak 5 farklı dönüştürücü faydayı bir arada sunuyor. Size en uygun olanı seçerek çekici bakışlara sahip olun.

CHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN? ResimleriCHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN?_12.jpg

CHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN?_34.jpg

CHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN?_14.jpg

CHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN?_24.jpg

CHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN?_33.jpg

CHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN?_15.jpg

CHANEL REVLONDAN YENİLİK KİRPİKLERİNİZ NASIL GÖRÜNSÜN?_2.jpg

Yorum Yaz