Bitkisel Bebek Ürünleri Biobaby Kullanıyorum

bebek bakımı

İkiz bebek annesiyim oğullarım dünyaya gelmeden önce yaptığım sıkı araştırmalar sonucu şampuan olarak Biobaby kullanmaya karar vermiştim zaten. Onların narin ve hassas vücutlarına başka uyacak şampuan bulamamıştım. Ciltlerinde alerjik etkiler yapmasın, gözlerini yakmasın ve tenlerine zarar vermesin diye bulduğum şampuan Biobaby oldu. Hepsi bitkisel olan bu ürünlerin setini daha doğum yapmadan önce aldım ve hazırladım, bebeklerimin ilk banyolarında onları kullanarak kendi açımdan test ettim ve gerçekten de dedikleri kadar kaliteli olduklarını anladım. Saç şampuanları ile oğullarımın saç diplerinde istenmeyen pullanmalar hiç olmadı. Kötü kokan ve sarı renkteki bu oluşumların biobaby şampuan ile işin başından önlemini almış oldum.

Ciltlerini temizlemek için de yine aynı markanın bitkisel vücut şampuanlarını ve sabunlarını kullanıyorum. Misler gibi kokmalarını sağlayan bu ürünlerden vazgeçeceğimi düşünmüyorum. Anti alerjik bu şampuan ve sabunlar bebeklerimin de ipek gibi tenlerini kadife yumuşaklığına getiriyor. Bileşenlerinde doğal organik etkenlerin olması oğullarımın vücutlarına bakım yaparken narin ciltlerini de nemlendirerek korumaktadır. Yurt dışındaki laboratuarlarda test edilerek en yüksek kaliteyi temsil eden 5 yıldız klinik test derecesi ile ödüllendirilmiş olan bu ürünleri gözü kapalı kullanabilirsiniz. Bebekleriniz ilk doğdukları andan itibaren bu mükemmel ürün ile tanışırlarsa artık onları da kalite ile tanıştırmış olacak ve vazgeçmelerini imkansız hale getireceksiniz.

Bebek yağı, bebek losyonu, saç ve cilt şampuanları, cilt kremleri, durulama gerektirmeyen temizleme losyonu, masaj ve pişik kremleri, temizleme mendilleri, güneş kremleri ile tam bir set halinde de satın alabilirsiniz Biobaby ürünlerini tek, tek olarak da. Her biri muhteşem etkilere sahip bu ürünler sizde ve bebeklerinizde bağımlılık yapacaktır. Bütün ürünlerin formülleri alkol ve kimyasal içerikten uzaktır. Hiç biri bebişlerin hassas ciltlerine zarar vermez, gözlerini yakmaz, alerjik sorunlara yol açmazlar. Bunu kendim denedim ikiz oğullarımda ve gönül rahatlığı içinde sizlere de önerebiliyorum. Banyoyu onlar için keyifli hale getirmek sizin elinizde, zevkli bir ortamda en kaliteli bebek bakım ürünleri ile yıkanan bebeklerin sağlıklı ve mutlu olacakları kesindir.

Yorum Yaz