Kolsuz Bayan Gömlek Modelleri

Yaz sezonunun oldukça hareketli ve renkli geçeceğini düşündüğüm için hepimiz sabırsızlanmaya ve yerimizde duramamaya başladık. Peki, bu sene gömlek modası ne alemde olacak ne tarz ne tür hangi gömlek modelleri ön planda olacak gelin sizin ile bunları konuşalım ve neler çok giyilecek neler çok konuşulacak bunlara bir göz atalım. Hemen hemen herkes moda ve kıyafet modelleri konuda fikir sahibidir ve bayanlar özellikle gömlek modelleri konusunda bir fikre sahiptir. Son zamanlarda dışarıda, sokakta sık sık görür olduğumuz ve göre göre de görmeye alıştığımız çokça giyilmeye başlanan bayan gömlek geçtiğimiz yaz sezonunda olduğu gibi bu sene bu yaz sezonu içinde de çok rövanşta olacak gibi duruyor. Kısa kollu bayan gömlek modelleri, uzun kollu bayan gömlek modelleri, omuzdan ya da belden kemerli olan bayan gömlek modelleri olduğu gibi bu gömleklerin tasarım olarak daha farklı dursun daha değişil olsun diye yapılmış halleri de vardır. Mesela bir body gibi kolsuz gömlek modelleri de olabilir.

Kolsuz Bayan Gömlek Modelleri içerisinden yani bu çeşitlerin içinden bir gömlek modeli bendiniz ve bu gölek modelini giyinmek istiyorsanız nasıl bir model ve desende olduğuna özellikle de rengine dikkat edin. Kareli gömlekler giymek ve hoş olmak istiyorsanız giymiş olduğunuz gömlek modelinin detaylarına ve rengine oldukça fazla dikkat etmelisiniz. Çünkü bazen bazı kareli ya da çizgili gömlek modelleri giyen bayanı olduğundan daha zayıf ya da olduğundan daha şişman gösterebiliyor. Bu durum bazen avantaj sağlayabilir ama zaten şişman bir bayan iseniz de daha şişman görünmek elbette istemezsiniz. Tabi görücüye gelen birilerini kaçırmak istiyor iseniz o başka tabi.

Bayan gömlek modelleri moda dünyasında son zamanlarda fazlaca trend olmaya başladı ve büyük ilgi toplayan gömlek modelleri sayesinde kıyafet türünün üretimi canlandı Yaz mevsiminde bulunduğunuz ortam da şık ve modern duran, çarpıcı renklerinden oluşan bir gömlek seçerek zarif gösterilen bir bayan olabilirsiniz.

Kolsuz Bayan Gömlek Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz