Balık Etek Elbise Modelleri

Balık etek elbise modelleri abiyelerin değişmezidir. Gelinliklerde kullanılan bu model ideal kilosunda olan bayanlara çok yakışır ve şıktır. Balık etek elbise modelleri yılında hayli farklı tasarımlarla gözler önüne seriliyor. Alışılanın dışında modelleri sitemizde de bulabilirsiniz. Balık etek elbise modellerinin yanı sıra gelinliklerde de farklılık isteyen gelinlerin üzerinde görebileceğimiz bir model oldu. Kabarık gelinliklerden hoşlanmayan gelinler bu modeli tercih edebilirler. Birçoğumuz bu modele korku dolu gözlerle bakıyor olabilirsiniz. Korkmayın vücut proporsiyonunuz düzgün ise balık etek elbise modelleri size çok yakışacak. Vücudunuzu saran bu model özel gün ve geceler için harika bir seçim. Balık etek elbise; vücudu dizlere kadar tamamen saran bir modeldir. Dizden altı iste ya hafif kabarık ya da baya kabartılarak tasarlanır. Kalçaya kadar vücudu saran balık etek elbise modelleri de vardır. Balık etek elbise modelleri uzun kollu olacağı gibi genelde tek omuz askılı ya da straplez şeklinde tercih edilir. Kendinden olmadığı sürece bu elbiseyi asla bir boleroyla kapatmayın. Bu modelde etekten yırtmaç açılmaz ve üstten dekoltesi olur.

vücudu ve kolları kapalı olan balık etek elbiselerde sırt ya transparan yada dekolteli olarak karşımıza çıkar. Gelinlik olarak kullanılacak balık etek elbise modellerinin kuyruğu çok uzun olursa ayrı bir şıklık kazandırabilir. Bu model elbiselerin altına giyeceğiniz ayakkabının uzun topuklu ve rahat olmasına özen gösterin zira elbise yerlere kadar uzanacağı için düşme tehlikesinden korunmaya dikkat etmek gerekir. Kıyafete göre tasarlayacağınız saçla elbisenizi tamamlayabilirsiniz. Ünlü bayanların tercihleri genelde saçların toplu olduğu modeller ya da topuz oluyor. Yüz şeklinize göre sizde bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Balık etek elbise modelleriyılında çok daha fazla tercih edilecek gibi. Çünkü modeller harika. Ten renginize uygun bir renkle uygun kombinasyon sizi katıldığınız programın en şık kadını yapabilir. Bunun için sitemizde ki kendinize uygun kıyafeti bulup çanta ve ayakkabıyla tamamlamak yeterli. Saçlarınız da toplandım mı tamadır. Balık etek elbisemodellerinizi şıkta bir makyajla tamamlamanız sizin sahiden modadan anladığınızın göstergesidir.

Balık Etek Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz