İstanbul Marriott Hotel Şişli Health Club & Spa Farkını Ortaya Koyuyor

Pilates, grup seansları, kişiye özel spor antrenmanları ile form tutmanızı sağlarken; dünyaca ünlü Fransız kozmetik ürünleri ile yapılan masajlar, cilt, vücut bakımları ve Asyalı terapistlerin dokunuşları ile sizi yepyeni bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

spirulina, selülit karşıtı lipolissgibi bakımların yanı sıra; İsveç masajı, volkanik sıcak taş ritüeli, Thai ve Shiatsu masajı gibi farklı teknikler kullanılarak yapılan birçokmasaj, SPA misafirlerini rahatlatıyor. Tamamı yeni nesil fitness cihazlarından oluşan fitness ve aerobik salonu ve pilates reformer seansları ise misafirlere formunu korumak için mükemmel bir ortam yaratıyor. İstanbul Marriott Hotel Şişli, Health Club& SPA keyfini uzatmak isteyenler için 6 ya da 12 aylık üyelik imkânını sınırlı ve sınırsız saat seçenekleri ile sunuyor. İstanbul Marriott Hotel Şişli Health Club& SPA, hem otel misafirlerini, hem de sağlık ve güzelliğine düşkün herkesi bu deneyimi yaşamaya davet ediyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli,

2.300 m2 büyüklüğünde, modern birşehirSPA’sı olarakdizayn edilen Health Club&SPA ile hem spor yapma fırsatı sunuyor; hem de sağlık ve güzellik dolu saatler geçirme imkânı veriyor. SPA’da her cilt tipi ve ihtiyaca yönelikyüz ve vücut bakımı, farklı teknikler kullanılarak yapılan özel masajlar ve eşsiz hamam deneyimi de misafirlere sunuluyor. SPA misafirleri, sauna, aromalı buhar odası, şokduş ve karçeşmesi ile tazelenmiş ve yenilenmiş bir cilde kavuşarakyeniden doğuyor! Dünyaca ünlü Fransız kozmetik markası AnneSemonin ürünleri ile anti-aging cilt bakımı, yenileyici leke bakımı, detoks etkili

Marriott Şişli’de Sevgililer Günü

İstanbul Marriott Hotel Şişli, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için mükemmel fırsatlar sunuyor. Tüm Spa alanlarının kullanımını içeren, çiftlere özel vücut bakımı ve ardından 1 saatlik masaj paketinin fiyatı A580. Sevgiliniz ile birlikte geçireceğiniz bu romantikSpa deneyimi için 0212 3750100 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. The Dish Room Restaurant’ta muhteşem bir akşam yemeği için ise, 0212 375 0175’i arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul Marriott Hotel Şişli Health Club& SPA’da yer alan bakımlar, masajlar ve üyelikler hakkında detaylı bilgi için turku.cinar@marriott.com adresindenTürkü Akbayram Çınar’a ulaşabilirsiniz.
İstanbul Marrıott Hotel Şişli Health Club\u0026amp;Spa Farkını Ortaya Koyuyor 3KModa

İstanbul Marriott Hotel Şişli Health Club & Spa Farkını Ortaya Koyuyor Resimleri
İstanbul Marriott Hotel Şişli Health Club & Spa Farkını Ortaya Koyuyor

Yorum Yaz