Rugan ayakkabı modelleri

Rugan ayakkabı modelleri mutlaka her bayanın ayakkabı dolabında kendine bir yer edinmiştir. Yıllardır ayakkabı vitrinlerinden hiç eksik olmadı rugan ayakkabılar. Hiç eksik olmadılar çünkü çok şık ve çok uyumlular.

Gündüz ve gündelik hayatın topuklu ayakkabıları ile özel gün ve gecelerin topuklu ayakkabıları aslında ayrı olur. Ama bu ayrım rugan ayakkabılarda oldukça az. Günün her saatine ve her yere uyum sağlayacak bir rugan ayakkabı bulmak hiç zor değil. Hele hele de o siyah rugan ayakkabılar! Nasıl da hayat kurtarıcılar değil mi? Siyah zaten başlı başına ayakkabı ve çanta için kurtarıcı iken, üstüne bir de o ayakkabı hem rugan hem siyah olunca uyum sağlayamayacağı pek kıyafet yok gibi.

Vitrinlerden hiç bir zaman eksik olmayan rugan topuklu ayakkabılar artık siyahtan başka renklere de büründü. Bu halleri ile benim dikkatimi bir kere daha çekti bu ayakkabılar. Rugan ayakkabı denilince hemen akla siyah ve kapalı, daha çok kış sezonuna uygun olan ayakkabılar gelirdi. İşte değişik renk seçenekleri ile birlikte rugan ayakkabı modelleri ile bu önyargı da kırılacak sanırım. Sıcak renklerin bir arada kullanıldığı topuklu rugan ayakkabılar etek ve elbiseler ile biz hanımların ayağında çok şık duracak.

Daha şimdiden bir çok ünlü ayakkabı markasının lookbooklarında bu rengarenk rugan ayakkabılar görücüye çıkmaya başladı. Rugan ayakkabı modelleri 2013 yılında ayaklarımızı rengarenk ve şık gösterecek bir çok da model seçeneğine sahip. Renk seçenekleri arasında terk renk modeller dışında çift renklerin kullanıldığı rugan topuklu ayakkabı modelleri de benim çok hoşuma gitti. Cıvıl cıvıl elbiseler ve büyük renkli çantalar için çok uygun bu ayakkabılar alırken ise dikkat etmek gerek. Renk seçimini dolabınızdaki kıyafetlere göre yapmazsanız, bir de ayakkabıya uygun elbise almak zorunda kalabilirsiniz.


Rugan topuklu ayakkabı modelleri arasında topuklarda da standart boyutlara uyulması ayakkabıları günlük kullanıma daha uygun hale getirmiş. Ama geceler içinde renkli ve platformlu rugan ayakkabılar bulabilirsiniz. Hatta platfrom ile ayakkabının birleşme noktasında metal detayları olan rugan ayakkabılar ile metal işlemeli bir çanta kullanarak düz renk bir elbiseyi göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Rugan ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz