Rugan ayakkabı modelleri

Rugn ykkbı modelleri mutlk her bynın ykkbı dolbınd kendine bir yer edinmiştir. Yıllrdır ykkbı vitrinlerinden hiç eksik olmdı rugn ykkbılr. Hiç eksik olmdılr çünkü çok şık ve çok uyumlulr.

Gündüz ve gündelik hytın topuklu ykkbılrı ile özel gün ve gecelerin topuklu ykkbılrı slınd yrı olur. Am bu yrım rugn ykkbılrd oldukç z. Günün her stine ve her yere uyum sğlyck bir rugn ykkbı bulmk hiç zor değil. Hele hele de o siyh rugn ykkbılr! Nsıl d hyt kurtrıcılr değil mi? Siyh zten bşlı bşın ykkbı ve çnt için kurtrıcı iken, üstüne bir de o ykkbı hem rugn hem siyh olunc uyum sğlymycğı pek kıyfet yok gibi.

Vitrinlerden hiç bir zmn eksik olmyn rugn topuklu ykkbılr rtık siyhtn bşk renklere de büründü. Bu hlleri ile benim dikktimi bir kere dh çekti bu ykkbılr. Rugn ykkbı denilince hemen kl siyh ve kplı, dh çok kış sezonun uygun oln ykkbılr gelirdi. İşte değişik renk seçenekleri ile birlikte rugn ykkbı modelleri ile bu önyrgı d kırılck snırım. Sıck renklerin bir rd kullnıldığı topuklu rugn ykkbılr etek ve elbiseler ile biz hnımlrın yğınd çok şık durck.

Dh şimdiden bir çok ünlü ykkbı mrksının lookbooklrınd bu rengrenk rugn ykkbılr görücüye çıkmy bşldı. Rugn ykkbı modelleri 2013 yılınd yklrımızı rengrenk ve şık gösterecek bir çok d model seçeneğine ship. Renk seçenekleri rsınd terk renk modeller dışınd çift renklerin kullnıldığı rugn topuklu ykkbı modelleri de benim çok hoşum gitti. Cıvıl cıvıl elbiseler ve büyük renkli çntlr için çok uygun bu ykkbılr lırken ise dikkt etmek gerek. Renk seçimini dolbınızdki kıyfetlere göre ypmzsnız, bir de ykkbıy uygun elbise lmk zorund klbilirsiniz.


Rugn topuklu ykkbı modelleri rsınd topuklrd d stndrt boyutlr uyulmsı ykkbılrı günlük kullnım dh uygun hle getirmiş. Am geceler içinde renkli ve pltformlu rugn ykkbılr bulbilirsiniz. Htt pltfrom ile ykkbının birleşme noktsınd metl detylrı oln rugn ykkbılr ile metl işlemeli bir çnt kullnrk düz renk bir elbiseyi göz lıcı hle getirebilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="8917,8918,8919,8920,8921,8922,8923,8924,8925,8926,8927,8928,8929,8930,8931,8932,8933,8934,8935" size="lrge"]

Yorum Yaz