saç trendleri

saç trendleri nelerdir? Bu soruyu sıkça duyuyoruz değil mi? Ben biraz yeni modanın, ünlüler üzerinde oluşturulan görüntüsünden haz alarak doğru kararları vermeye çalıştım. saç modelleri tasarımlarını da incelemeye koyuldum. Kısa modellerden, uzun ve kıvırcık tasarımlara kadar, hemen her rengi ve saç modelini sizler için seçmeye çalıştım. Aralarından benim de tercih ettiğim modeller olmadı değil. En şık saç modelleri ve ünlülerin tercih ettiği bu modelleri görsel resimlerle paylaşmak istiyorum.

Modanın bence başladığı yer kesinlikle kırmızı halıdır. Yabancı ünlülerin kırmızı halıda sergilediklerimodasını hepimiz biliriz. Çoğu bayan da bu modayı sıkça takip ediyor. Takip edilmesi gereken önemli gösterilerden biri zaten değil mi? Her ünlüyü görebileceğiniz bu halıda, en şık saç trendlerini, bunun yanında şık kıyafetlerini, bunun yanında kombin tasarımlarını ve tam anlamıyla modayı merkezinden incelemiş oluyorsunuz. Kırmızı halıda görülen ünlülerin modası, ülkemizde birkaç ay içerisinde sıkça görülüyor. Bu yüzden sizde yabancı ünlülerin modasını sıkça takip etmelisiniz. bayan saç trendleri de iddialı modelleriyle her ünlünün kendine özel ayrı bir havası ön planda görünmüş. Biraz kırık cümle oldu ama ben bu saç tasarımlarını gördükten sonra, saçımı hangi modelle oluşturmalıyım seçemedim. Tabi durum böyle olunca kararı size bırakmak, sadece saç trendleri üzerine modelleri sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni sezonda bayanların en sık tercih ettiği kıvırcık saç modelleri oldukça dikkat çekici görünüyor. Birçok ünlü saçlarını kıvırcık model ile oluşturmuş. Özellikle daha önce düz bir saç modeli ile karşımıza çıkan ünlüye kıvırcık saç çok iyi yakışmış. Ünlülerin tek tek isimlerini vererek, sizi yanıltmak istemem. Esmer tenli ünlüler bu modeli sıkça deniyor. Her defasında da ayrı bir şık görünümü yakalıyorlar. Siz de doğru bir karar vermek istiyorsanız, bu modellere yoğunlaşabilirsiniz. Yada uzun saç modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Benim en trend tasarımım budur. Düzleştirici ile yapılan düz saç tasarımları, uzun modellerde en çok beğendiğim olmuştur. Özel gecelerde giyeceğiniz abiye tasarımı için bu modeller tercih edilebilir. Çoğu bayan özel gecelerinde topuz saç modelleri üzerine seçimler yapsa da, siz farklı olmak için saçlarınızı uzatabilirsiniz.

Peki ya kısa saç modelleri tercihlerini gördünüz mü? Birçok ünlüdesezonunda gördüğümüz bu model, çoğu bayanın saçlarını kesmesine sebep olmuştur belkide. Ama ben bu saç tasarımını seçmeden önce Charlize Theron’un saç trendini incelemenizi istiyorum. Sarı saçlı bayanların sıkça tercih ettiği bu model, ayrı bir hava oluşturmuş. Biliyorsunuz ki, uzun saçlar kısa bayanlar için oldukça şık görünüyor. Boyu da uzun gösterebiliyor. Ancak uzun boylu bayanlarında seçmesi gereken saç trendleri kesinlikle bu modeller olmalıdır. Yada seçimi tamamen size bırakıyorum. Ben sadece tavsiyelerde bulunabilirim. Bu yüzden kendi kararınızı vermeniz için trend saç modellerini sizlerle paylaştım. Tabi sizinde yorumlarınız bizim için son derece önemlidir. Siz de yorumlarınızı konumuzun altına yazarak, hem bize hemde diğer bayanlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

saç trendleri ResimleriYorum Yaz