Beymen Club-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

2016-17 Sonbhr-Kış sezonund Beymen Club’ın öne çıkn prçlrını nsıl sırlrsınız?

Elbiselerin içine giyilen blıkçı yk trikolr, klkık yklı ceketler, romntik dntel elbise ve etekler, bskılı şık tişörtler, çiçek deseni ve işlemeleri. Koleksiyond çiçek işleme ve bskılrı o kdr yoğun ve göz lıcı ki neredeyse kucğınızd bir buket tşımkl eşdeğer.

Koleksiyonun çtısı hngi dinmikler üzerine inş edildi? Doğdn ldığı ilhmı şehir hytının getirdikleriyle buluşturrk dh rfine, dinmik, modern ve rht tsrımlr imz tn Beymen Club, yeni sezond modern kdın ve erkeği yeni vzgeçilmezleriyle buluşturuyor. Tsrımlrın renkleri ile geometrik ve grfik desenleri, yeryüzünün kuşbkışı görüntüsünden izler tşıyor. Seriden fvori görünümünüz hngisi?

Aslınd tüm koleksiyon diyebiliriz. Anck özellikle, denimlerle kombinlenen tkımlr, ltlı üstlü giyilen desenler, bir rd kullnıln ekose ve çiçek desenleri, zrif ve uzun silüetler ile sporşık görünümler fvorilerim. Koleksiyonun tnıtım çekimleri için Mnchester’ı tercih etmenizin sebebi neydi?

Müzik, her zmn Beymen Club’ın beslendiği ve ilhm ldığı snt dllrındn biri olmuştur ve Britny, müzik dünysının en önemli coğrfylrındn biri. Mnchester’m müzikle ykın ilişkisi de seçimimizde çok büyük etkendi. The Smiths, Bee Gees, Osis ve The Stone Roses gibi büyük gruplrın doğduğu yer; genç, dinmik ve yrtıcı… Ord insnlrın müziği hytın bir prçsı değil, t kendisi olrk görmelerinden ilhm ldık ve Beymen Club ruhunu çok iyi nltcğı inncıyl hrik bir çekim gerçekleştirdik. Dokusu ve kültürel mirsı koleksiyonumuzu çok doğru şekilde ynsıtıyor. Ayrıc kent det bir sinem pltosu gibi; bize, ynsıtmk istediğimiz sokk hytını doğl olrk yrttı.

özelliklerine göre mi belirliyorsunuz?

Dört sezondur kmpnylrımızı frklı şehirlerde çekiyoruz. Amcımız, hep frklı mood’lrı nltmk. Bu sezon, koleksiyonun dinmiğini ynsıtn İngiliz bir tblo yrttık ve bu tbloyu görünür kılmk üzere rotmızı Mnchester’ çevirdik.

Sezonun trend rporu, hngi modelleri üst sırlr tşıyor?

Klsikten yn oln ve rhtlığı hedefleyen bir kış sezonundn söz ediyoruz. Sportif ve işlevsel etkilerle oluşturuln dokulu ve ktmnlı kombinler, konfor lnının sınırlrını bştn yrtıyorlr. Beklenmedik prçlr bir ry gelerek lterntif silüetlere hyt veriyorlr. Klem etek, swetshirt gibi sınıf tlyn bir spor giyim trendi vr. Sezonun fvori mteryli ise kdife. Ne trz ykkbı modelleri rğbet görecek?

Nkışlr, zımblr, rugn ve süet ön pln çıkıyor. Kdife ykkbı ve lofer’lr ile metlik trendi de dikkt çekiyor. Peki en çok hngi ksesurlr rstlycğız?

Keçeli spor ykkbılr, süet çiçek nkışlı çnt, pullu eldivenler ve kdife lofer’lr.

Sizin vzgeçemediğiniz ksesurlrınız neler? Yüzüklerim.

Dolbınızd en çok hngi kıyfete rstlrız?

Beyz tişört.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz