Yuvarlak Yüzler İçin Uzun Saç Modelleri

yuvarlak yuzler icin uzun sac modelleri 8

Yuvrlk bir yüze shipseniz, sçınızı uztmnın ne kdr zor olduğunu bilirsiniz çünkü size ykışck çok fzl sç modeli yoktur. Am merk etmeyin, yuvrlk yüzler için size gösterecek en güzel 10 uzun sç modelimiz vr!

Yuvrlk Yüzler İçin Uzun Sç Modelleri

Yuvrlk bir yüze shipseniz, yüzünüzü dh d yuvrlk göstereceği için bzı sç stillerini kullnmıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bununl birlikte, slınd yuvrlk bir yüzü düzleştirebilecek birçok frklı sç modeli vr.

Uzun sçl ilgili en iyi şeylerden biri, onu birçok frklı şekilde şekillendirebilmenizdir. Uzun sçlr ve yuvrlk bir yüze shipseniz, size en uygun olnı bulmk için çeşitli stilleri deneyebilirsiniz.

Yuvrlk yüzler için en iyi uzun sç modellerinden bzılrı şunlrdır:

– Ktmnlı Sç Kesimleri

– Yndn Süpüren Ptlmlr

– Dlglr vey Bukleler

– Kbrtm

– Atkuyruğu

– Örgüler

[gllery ids="108848,108849,108850,108851,108852,108853,108854,108855,108856,108857"]

Neden Uzun Sç Modeli?

Uzun bir sç modeli, yuvrlk bir yüzün incelmesine yrdımcı olbilir. Ayrıc sçınız hcim ve doku ktbilir. İnce, ince sçlrınız vrs, uzun bir sç modeli dh dolgun görünmesine yrdımcı olbilir.

2. Yuvrlk Yüz İçin Uzun Sç Modeli Nsıl Seçilir

Yuvrlk bir yüz için uzun bir sç modeli seçerken çok düz vey şık oln stillerden kçınmlısınız. Bunlr yüzünüzü dh geniş gösterebilir. Bunun yerine yumuşk ve kıcı stilleri tercih edin. Ayrıc çok sıkı vey geri çekilmiş stillerden de kçınmlısınız. Bunlr yüzünüzün yuvrlklığını vurgulybilir.

3. Yuvrlk Yüzler İçin En İyi Uzun Sç Modelleri

Yuvrlk yüzler için en iyi uzun sç stillerinden bzılrı kumsl dlglr, gevşek bukleler ve dğınık kbrık sçlrdır. Sçınız hcim kzndırmk istiyorsnız plj dlglrı hrik bir seçimdir. Gevşek bukleler, yuvrlk bir yüzün görünümünü yumuştmy yrdımcı olbilir. Ve yüz özelliklerinizi göstermek istiyorsnız, dğınık bir kbrıklık hrik bir seçenektir.

Genel olrk, yuvrlk yüzler için birçok hrik uzun sç modeli vr. Yuvrlk bir yüze shipseniz yumuşk ve kıcı bir stil seçmelisiniz. Sen

Yuvrlk Yüzler İçin Sç Nsıl Şekillendirilir

Yuvrlk yüzler için sç şekillendirirken kıld tutulmsı gereken birkç şey vr.

Dikkte lınmsı gereken ilk şey sçın uzunluğudur. Uzun sçlr yüzün uzmsın yrdımcı olrk dh ince görünmesini sğlr. Yuvrlk yüzlü olnlr için bu iyi bir seçenektir.

Dikkt edilmesi gereken bir diğer nokt ise sçın ypısıdır. Yuvrlk yüze ship olnlr, yüzün kenrlrın hcim ktn stillerden kçınmlıdır. Bunun yerine, bşın tepesine hcim ktn stillere odklnın. Bu, dh ince bir yüz ynılsmsı vermeye yrdımcı olcktır.

Son olrk, sç stilinin kendisini düşünün. Yuvrlk yüzlü olnlr için gurur verici olbilecek birkç sç modeli vrdır. Bzı iyi seçenekler rsınd ktmnlr, dlglr ve bukleler bulunur. Yüzün dh d yuvrlk görünmesine neden olbileceğinden, çok sıkı vey geriye çekilmiş stillerden kçının.

Bunlrı göz önünde bulundurrk yuvrlk yüzünüze ykışn bir sç modeli bulbilirsiniz.

Yuvrlk Yüz Şekilleri İçin İpuçlrı

Yuvrlk yüzler, dolgun, yuvrlk ynklr ve pürüzsüz, kvisli çene htlrı ile krkterize edilir. Yuvrlk bir yüz şekline shipseniz size en çok ykışck sç modelleri vrdır.

Yuvrlk bir yüz için en iyi sç modelini seçmek için bzı ipuçlrı:

-Yüzünüze uzunluk ktn bir stil seçin. Dh uzun sç modelleri yüzünüzü uztmnız ve dh ince görünmesine yrdımcı olcktır.

– Çok hcimli stillerden kçının. Çok fzl hcim, yuvrlk bir yüzü dh d yuvrlk gösterebilir. Bunun yerine, şık ve zrif stilleri seçin.

-Ktmnlı bir stil deneyin. Ktmnlr, dh ovl şekilli bir yüz ynılsmsı yrtmy yrdımcı olbilir.

-Alnınızı kplyn stillerden kçının. Alnınızı kptn stiller yuvrlk bir yüzü dh d geniş gösterebilir. Bunun yerine, güzel özelliklerinizi gösteren bir stil seçin.

Doğru Uzunlukt Sç Modeli Seçmek

Yuvrlk bir yüze shipseniz, doğru uzunlukt sç modeli seçmek çok önemlidir. Yüzünüzü dh d yuvrlk gösteren stillerden kçınmk istiyorsunuz. Bunun yerine, birz uzunluk ktn ve yüzünüzü incelmeye yrdımcı oln bir stil seçin.

Yuvrlk yüzler için en iyi uzunluk seçeneklerinden bzılrı, omuz boyu stilleri ve uzun, kıcı stilleri içerir. Omuz boyu stiller, yüzü fzl yuvrlk göstermeden birz uzunluk eklemeye yrdımcı olur. Uzun, kıcı stiller de iyi bir seçenektir çünkü yüzün incelmesine yrdımcı olbilirler.

Bir sç modeli seçerken, yüz şeklinize en uygun seçeneği bulmk için bir stiliste dnışın. Doğru stil ile yuvrlk yüzünüzü hrik gösterebilirsiniz!

Yorum Yaz