Tekbir giyim 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu

Tesettür giyimin ilk bilinen markalarından olan Tekbir giyim, her konuda muhafazakar bayanların yanında olduğunu tasarladığı modeller ile ispat etmiştir. Eşarbından elbisesine, mantosundan kabanına kadar hazırlana yenilikçi çizgilerle tesettür modasını yönlendiren Tekbir giyim 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu ile de göz dolduran modellere imza atmayı başarmıştır. Siyah, hardal sarısı, asker yeşili, camel tonları bu senen tesettürlü bayanların üzerinde görmeye alışacağımız dış giyim renkleri.

2014-2015 Tekbir giyim sonbahar kış koleksiyonu size rahatlık ve şıklığın bir arada olabileceği konusunda aydınlatacak ve bunu bizzat yaşamanızı sağlayacak modellerden seçilmiştir. Bu sezon enteresan olan tek model, boydan gelip, ayak bileklerinde lastik ile büzülen pardesü modellerinin olmasıdır. Bu da bayanlara ayrı bir tarz katacak ve farkındalık yaratmalarına vesile olacaktır.

Siyah yine vazgeçilmeyen renk konumunda, bunun yanında diğer renklere de yer verilmiş tabii, belde kemer bu yılın trendleri arasında ve manto ve pardesülerde sıklıkla göreceğe benziyoruz, deri veya süet kemerler kıyafetlerinizin bütünleyici unsuru olacaktır. Tekbir giyim sonbahar kış koleksiyonu 2014-2015 sezonunda da siz değerli muhafazakar bayanlarınşıklığı için uğraşmış ve yeni çizgilere yer vermiş katalogunda. İnceliğinizi ve zarafetinizi ortaya koyan elbiseler, renk ve desen yağmuruna tutulmuş gibi, bunların üzerine de önden fermuarlı veya düğmeli manto ve pardesüler giyilecek.

Eşarp konusu ise başlı başına bir derya konumunda, her kıyafete uyacak eşarpların seçilmesi çok önemlidir tesettür giyimde, renk uyumu olmayan bir kıyafet istediği kadar kaliteli olsun kendini göstermez. Tekbir giyim sonbahar kış koleksiyonu bu önemli detayı sizin için düşünmüş ve renk, renk, çeşit, çeşit eşarplar hazırlayarak hizmetinize sunmuştur.

Kaliteli muhafazakar giyimin adresi olan Tekbir giyim, her beden ve zevke göre kıyafet tasarlamakta ne denli usta olduğunu bu sezon yarattığı modellerle gösterme fırsatını yakalamış. Deri ve kürk bu yıl tahta konmuş durumda ve Tekbir Giyim de bu seneki manto ve kaban modellerinde bu ayrıntılara yer vererek değişik dizaynlar tasarlamış. Soğuk havalarda sizi ısıtacak bu detayı çok seveceksiniz.

Tekbir giyim 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu ResimleriYorum Yaz