Şal örnekleri 2013

Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında sıkça kullandığımız aksesuarlardan biri olan şal ve fularlar 2013 modası modelleri ile son derece dikkat çekiyor. Desenli ve rengarenk modellerden oluşan şal örnekleri yeni sezonda da severek kullanacağımız aksesuarlardan biri olacak. 2013 şal modellerinde daha çok boynu çepeçevre saran ve iç içe geçen bağlama şekilleri daha çok tercih ediliyor.

Bahar aylarının en sevilen aksesuarlarından biri olan şallar 2013 yılında bir çok yeni modeli ile sizleri bekliyor. Bir çok markanın aksesuar bölümünde yer alan renk renk, desen desen şal modelleri her zaman popüler ve her zaman ilgi çekici. 2013 yılında baskılı, grafik baskılar, etnik desenler, çizgili formlar ve çiçek desenleri ile son derece iddialı. Şal örnekleri 2013 yılında canlı renkler kadar pudra ve pastel tonlarını da göreceğiz. İster klasik modeller isterseniz de daha spor ve günlük modelleri kombinlerinizle tamamlayabilirsiniz. Giyimine özen gösteren bir çok bayanın şıklığını tamamlamak için tercih ettiği şal modelleri bayanların en sık tercih ettiği aksesuarlardan biridir. Bu nedenle kıyafetlerinizle uyumlu görünen renkleri ve modelleri tercih etmek büyük önem taşır.

Şal modellerinde kış aylarında tercih edebileceğiniz modeller daha çok örgü ve daha elegan desenler ve renkler öne çıkıyor. Sonbahar ve kış mevsiminin verdiği ağırlık elbette şal modellerimizde de kendini gösteriyor. Bağlama şekillerinde ise daha çok boynu çevreleyen stilde dolama yöntemi ile dökümlü bir görünüm elde etmek son derece trend. Ayrıca kombinleriniz de kullandığınız şal ve fular modellerini soft renklerde seçmeye özen gösterin bu şekilde bir çok kıyafetinizle uyum sağlayacaktır.

Şal örneklerinde 2013 modası modelleri paylaştığımız galerimizi inceleyebilir bağlama şekillerini ve trend renk ve modelleri daha yakından inceleyebilirsiniz.

Şal örnekleri 2013 ResimleriYorum Yaz