En Güzel Düz Saç Modelleri

Saçları kıvırcık olan bir bayan düz saçlı olmayı, dümdüz saçlara sahip olan bir bayan da kıvrım kıvrım buklelere sahip olmayı hayal eder. Neyse ki artık saç tasarım dünyasının sunduğu olanaklar sayesinde herkes hayal ettiği görünüme kolayca ulaşabiliyor. Kabarık ve dalgalı saçlara sahip kadınlar kısa bir süre içerisinde dümdüz ve göz alıcı saçlara kavuşabiliyor. En güzel düz saç modelleri her saç tipi ve rengine uygun tasarımları barındırdığı için hayaliniz bu yönde ise siz de kendinize uygun bir modeli kolayca bulabilirsiniz.

Düz saçlar için en uygun renk hangisi sorusunun cevabı olarak koyu tonlar olduğunu söyleyebiliriz. Daha maskulen ve gizemli bir hava veren koyu tonlar düz saçta kullanıldığında etki çift taraflı olacaktır. Düz saçlara sahip olmak için kuaför salonlarına gitmeye ve büyük paralar ödeyerek kalıcı fönler yaptırmaya gerek yok. Piyasa da saç düzleştiricisi adı ile satılan cihazlar ile siz de evde kendi kendinize saçlarınıza kuaförden çıkmışçasına bir şekil verebilirsiniz.

Yılın saç trendlerine baktığımızda ibrenin doğallıktan yana olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yüzden düz saçlar dalgalı ve katlı saçlara göre çok daha doğal göründükleri için bu yıl düz saçlı bayanları daha sık görebileceğiz demektir. Uzun düz saçları at kuyruğu tarzında toplayarak yaşınızdan daha genç, kulak hizasında biten kısa düz saçların uçlarını dışarıya doğru kıvırarak daha enerjik bir hava yaratabilirsiniz.

En Güzel Düz Saç Modelleri ResimleriYorum Yaz