Abiye saç modelleri 2013

Özel geceler, düğünler, mezuniyet geceleri, balolar, nişan gibi organizasyonlar için hazırlıklar birkaç ay öncesinden başlar. Kıyafet, çanta, ayakkabı, makyaj ve abiye saç modeline kadar birçok detay için hazırlık aylar öncesinden başlar. 3kmoda.com olarak sizler için en trend 2013 abiye saç modellerini araştırdık ve galerimiz de yer verdik. Özel günler ve geceler için 2013 abiye saç modelinizin nasıl olması gerektiğini ve nasıl en dikkat çeken ve hoş görünen saç modeline sahip olabileceğinizi bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Abiye saç modelleri bu yıl abartıdan uzak. Bir kaç yıl öncesinin kabarık, krepeli abiye saç modelleri yerine daha doğal görünümlü daha çok dalgalı ve sabitlenmiş doğal saçlar ön planda. Özellikle bu yıl saçların yana alınıp dalgalı ve salık bırakıldığı saç modelleri 2013  abiye saç modelleri özel davetlerinde bir çok ünlünün de sıkça kullandığı bir model. Saçlarınız kısa ise saçlarınızı maşa yardımıyla iri dalgalı bir görünümde sabitleyip açık bırakabilirsiniz. Ortadan ikiye ayırarak ensede topuz da yapabilirsiniz. Ayrıca kısa saçlı bayanlar saçlarını iri dalgalı olarak şekillendirip yandan ayırıp bob görünümü de verebilirler. Saçlarınız uzun ise şık bir topuz, sıkı bir atkuyruğu ya da dalgalı doğal görünümlü. 2013 Abiye saç modelimizi daha çok açık bırakılmış saçlardan yana kullanmak istiyorsanız iri dalgalı ve doğal görünümlü saç modelleri özellikle aşırı uzun olmayan saç modellerinde bu yılın modası.

Saçlarınız belinize kadar uzunsa daha şık görünmesi bakımından açık bırakmamanızı öneriyorum. Ayrıca abiye saç modelleri 2013 yılında birbirinden tarz ve farklı modellerle son derece güzel detaylı saç modelleriyle karşımıza çıkıyor. Seçim yapmadıysanız  galerimizde bulunan modellerden birini seçebilirsiniz.  İşte sizler için seçtiğimiz abiye saç modelleri 2013 yılının en güzel ve farklı modelleri ve örneklerini galerimizde bulabilirsiniz.

Abiye saç modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz