2014 Bayan Yağmurluk Modelleri

Sonbahar ve ilkbahar sezonunda  dolaplarımızdan çıkarttığımız yağmurluk modelleri 2014 yılında birbirinden farklı model ve renk seçeneğinde sizleri bekliyor Sonbahar mevsiminde en sık kullanan yağmurluk modelleri olmaktadır. 2014 bayan yağmurluk modelleri ile aniden bastıran yağmurdan hem çok güzel korunur hem de çok modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2014 bayan yağmurluk tasarımları bu sezon rengarenk tasarımlarla sizleri daha da heyecanlandıracak cinsten. Beyaz rengin en çok yaz mevsiminde daha çok kullanıldığını biliyoruz. 2014 bayan yağmurluk modellerinde  beyaz rengin ön plana çıktığını gözlemliyoruz.Beyaz ve uzun boy 2014 bayan yağmurluk tasarımı ile çok şık ve modern olacaksınız. Belden büzgülü pudra renk ve kapşonlu yağmurluk modelini ben çok beğendim Defacto satış mağazasında bulabileceğiniz bayan yağmurluk  modeli çok güzel ve çok beğendim.

Sizlerin dolabınızda bir yağmurluk modeliniz yoksa kesinlikle 2014 bayan yağmurluk modellerinden eklemelisiniz. Çünkü çok moda ve trend. Ayrıca kıyafetlerinizin ısı olacaktır.de tamamlayacısı olacaktır. Spor bir tarza sahipseniz mutlaka kısa yağmurluk modellerinden birini tercih ederek çok modern gözükeceksiniz. Etek modellerinizin üzerine daha kalça da biten 2014 bayan yağmurluk modellerinden birini seçmelisiniz. Çok daha şık duracaktır.

2014 bayan yağmurluk tasarımlarında bu yıl hemen her rengi bulabiliyorsunuz. Yeşil , siyah , beyaz , pembe , pudra , sarı i kırmızı   ve daha fazla renk seçeneğini de bulabilirsiniz. Özellikle günümüz de sokak modası aldı başını gidiyor yağmurluk modelleri de günümüde ki sokak modasına çok uyumlu diyebilirim. Sizler de günlük yaşantınızın içerisinde çok şık olacaksınız.

2014 bayan yağmurluk tasarımları sizleri yağmurdan anında koruyacak özellikle kapüşonlu modellere bayanlarımızın ilgisi çok fazla. Uzun , kısa , fermuarlı veya düğmeli 2014 bayan yağmurluk modelleri sizleri bekliyor.2014 bayan büzgülü yağmurluk tasarımlarına gençlerimiz çok ilgi gösteriyor. Yağmurluk tasarımlarını ister astarlı ister daha soğuk havalar için astarsız modellerini de bulabilirsiniz.

2014 Bayan yağmurluk modelleri ile havanın durumu yani yağnurlu olması sizi hiç etkilemeyecek. Bu da sizlere büyük bir özgürlük sunuyor diyebiliriz. 2014 Bayan yağmurluk modellerinden birisine sahip olduğunuz zaman bize çok hak vereceksiniz deriz.

2014 Bayan Yağmurluk Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz