Flo ayakkabı modelleri 2016

Erkek ve kadınların tercih ettiği kaliteli markaların başında yer alan Flo ayakkabı modelleri 2016 sezonunda en şık tasarımları ile çok daha canlanacaktır. 2017 Flo ayakkabı modelleri olarak spor, klasik, günlük, fantezi gibi aradığınız tasarımların hepsi bu markadadır. Bayanların rahatlıkla tercih edeceği şık bir tasarımı bulunuyor. Gümüş renk topuk ile özel davetlerde dikkat çekeceksiniz. 2017 yılında tüm vitrinleri baştan aşağı yenileyecek olan süet derisi birbirinden güzel renkler ile sezona damgasını vuracaktır. Özellikle bu sezon çizme ve fantezilerde yoğun olarak yer alanlar sezonunda göreceksiniz.

Sezonunda yine farklı modellerden oluşan fantezi günlük babet ayakkabılar rahatlığın adresidir. 2017 Flo spor ayakkabı tasarımları sayesinde elbette spor giyiminizi daha da hareketlendireceksiniz. Bu ayakkabılar ile yürüyüş yaparken son derece özgür olacaksınız. Flo bağcıklı ayakkabı tasarımları olarak kırmızı, mavi, sarı gibi modellerin renkli alternatifleri ile buluşuyor. Yoğun olarak ilgi görecek renk tonları arasında geliyor. Yeşil rengini 2015 sezonunda farklı tonlamalar ile çok fazla göreceksiniz. Bu sezon yeşilin tek tonu değil birbirinden farklı tonları yer alıyor.

Yaz ayının canlandırdığı ayakkabı tasarımları haline geliyor. Sezonunu çok daha hareketli ve güzel geçireceksiniz. Arasına dikkatli bir şekilde inceleme yaptığınız an dikkat çeken tasarımları anında göreceksiniz.  Kalitenin bir numaralı adresi olan tasarımlar ile hayatınız şık olacaktır. Düz ve sade bir kıyafet ile hareket katacağınız kendine özel bir tasarımdır. Günlük, spor, fantezi gibi birçok ayakkabı tasarımları yer almaktadır. Sezonunda renkler, tasarımlar, çizgiler sayesinde istediğiniz modeli elde edin. Trend alarmı olarak bordo, neon renkler, kalın topuklar, hareketli tasarımlar ile birçok çeşit bir araya gelmektedir. Bu sezon birçok kişi istediği tasarımı yakalamanın muhteşem anını yakalayacaktır. Ayakkabı seçerken derisi sahte olanlardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Flo ayakkabı modelleri 2016 Resimleri
Flo-2016-Erkek-Ayakkabı-Modelleri-www.sosyetikcadde-28-620x620.jpg

yeni-sezon-ayakkabı-modelleri-flo-2015-2016.jpg

2017-Flo-ayakkabı-modelleri-bayan.jpg

flo-ayakkabi-4.jpg

flo-ayakkabı-modelleri-bayan-2016-08-.jpg

Adidas-erkek-Spor-Ayakkabı-flo.jpg

Flo-2016-siyah-topuklu-ayakkabı-modelleri.jpg

2018-Flo-ayakkabı-modelleri-bayan.jpg

Flo-2016-Erkek-Ayakkabı-Modelleri-www.sosyetikcadde-24-620x620.jpg

Flo-2016-Erkek-Ayakkab%C4%B1-Modelleri-www.sosyetikcadde.com_.jpg

Flo-2016-ince-topuklu-ayakkabı-modelleri.jpg

Flo ayakkabı modelleri 2016_0.jpg

Flo ayakkabı modelleri 2016_1.jpg

Yorum Yaz