YENİ LÜX GİYİM MARKASI COPUR’S LONDON

YENİ MARKA KKW’İN TERCİHİ NİŞANTAŞI ATÖLYESİ

Kim Kardashian West’in tasarımını giydiği Copurs Londonun tasarımcısı Derya Copur, Türk ışığını Amerika’da yaktı! öykü akdaş Kanye West’in ses getiren “Famous” klibinin, Blum&Poe Galerisi’nde gerçekleştirilen açılışında first lady Kim Kardashian West tercihini Türk markası Copurs London’dan yana kullandı. Tasarımcısı Derya Copur ile moda şehirleri ve sosyal medya da marka farkındalığına dair mini bir röportaj yaptık. Farklı zamanlarda bulunduğunuz İstanbul, Londra ve Milano gibi şehirlerin, ortak noktaları ve ayrıştığı noktalar neler? Her şehrin kendine özgü bir ruhu ve karakteri olduğuna inanıyorum. Bu ruh tasarımlara ve geliştirilen diğer projelere farklı anlamlar katarak, modanın önde gelen şehirlerini birbirinden ayırıyor.

Bence İstanbul ve Londra’daki enerji diğer moda şehirlerine oranla birbirlerine daha yakın. Çünkü bu şehirlerde kontrastların kendi içinde bir ahengi var. Milano ise alışkanlıklarına fazla sadık bir şehir! Kim Kardashian’ın sizin tasarımınızı giymesi sosyal medyanın da desteğiyle büyük ilgi gördü. Moda dünyasında yeni olanlar için sosyal medya, marka yapıları doğrultusunda nasıl daha doğru kullanılabilir? Aceleci davranmamak gerekiyor. Öncelikle markanızı uzun vaadede nerede ve nasıl görmek istediğinizden emin olmalısınız.

Sosyal medya markanız için kullanabileceğiniz sihirli bir değnek yalnızca. Doğru zaman geldiğinde, doğru paylaşımlarla istediğiniz yerde olmanız mümkün. İstanbul ve Londra arasında bir hayat yaşıyorsunuz. Tasarımlarınız yurtdışında birçok iyi marka ile yanyana satışa sunuluyor. Türkiye’de de multibrand konseptli, bir çok iyi tasarımcıya yer veren Gizia Gate’te. Gizia Gate ile nasıl bir araya geldiniz ? Büyük markalar ile yanyana satışa sunulacak bir platformda bulunmak uzun zamandır hayalini kurduğumuz bir şeydi. Gizia Gate gibi profesyonel ve bir çok iyi tasarımcıya yer veren bir platform ile karşılaşmamız Kerem Fildişi sayesinde oldu ve bu oluşumun içinde yer almaktan çok mutluyuz.

YENİ LÜX GİYİM MARKASI COPUR’S LONDON Resimleri
YENİ LÜX GİYİM MARKASI COPUR'S LONDON_19.jpg

YENİ LÜX GİYİM MARKASI COPUR'S LONDON_26.jpg

YENİ LÜX GİYİM MARKASI COPUR'S LONDON_13.jpg

YENİ LÜX GİYİM MARKASI COPUR'S LONDON_5.jpg

Yorum Yaz