Ünlülerin Kullandığı Güzellik Ürünleri

REVITALIFT ANTİ-AGİNG SİLAHI

L’Oreal Paris Revitalift Hafif Dokulu Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, kırışıklık karşıtı içeriğiyle daha genç, sıkı ve ışıltılı bir cilt vadediyor. Güneşin yarattığı hasarları onarıyor.

KUSURSUZ KAŞLAR

Pastel Profashion Eyebrow Duo, kaşlarını belirginleştirmen için herşeye sahip. Üç farklı renk seçeneği, yumuşak yapılı formülü ve özel fırçasıyla kaşların artık daha belirgin!

DÜNYA STANDARTLARI

ETHICA Sağlık Grubu, estetik kaygılara son veren Estethica markasıyla büyüyor. Doğal ve kalıcı yöntemleri tercih eden Estethica, Benev işbirliğiyle moda akımlarının kurbanı kişilere yeni çözümler sunuyor.

HORLA-MA!

No-Horr Oral Film Strip, uyumadan önce damakta eritildiğinde horlamanın sekiz saate kadar etkili biçimde azalmasına yardımcı oluyor. Üstelik yanında taşıyabileceğin incelikte.

KORUNURKEN BRONZLAŞ

Pizbuin Tan & Protect Bronzlaşma ve Koruma için Sprey Yağ, mükemmel bronzluk vadediyor. Hızlı emilen formülüyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Susam Faktörü

Tabia Susam Yağı, içeriğindeki antioksidanlar ve Omega yağ asitleriyle cildini UVA ve UVB ışınlarından etkin bir şekilde koruyor. Yağın içeriğindeki koruma faktörü tam 45 SPF’ye denk geliyor!

Ünlülerin Kullandığı Güzellik Ürünleri Resimleri
skin-glace-435.jpgalexa_chung_favori_guzellik_urunu.jpgskin-perfection-435.jpg?w=500

Yorum Yaz