Tuğçe karabacak Resimleri Fotoğrafları

“HERKES YENİ ŞEYLER ARIYOR BENSE RASTLANTILARI TERCİH EDİYORUM”

Filmdeki karakteriniz, program yapımcısı Mary Mapes hakkında ne düşünüyorsunuz?

“Mary’nin hikayesi beni çok etkiledi. Ona yöneltilen kişisel saldırılar karşısında dehşete kapıldım. Bu kadar belgesi bulunan haberler yapan bu cesur kadının itibarmı kaybetmesi kanımı dondurdu. Televizyondaki videolarda çok endişeli görünüyordu. Ancak filme hazırlık yapmak için kendisiyle bizzat tanıştığım zaman kendimi çok zeki ve tepkili bir kadının karşısında buldum.

Umarım gerçek Mary’nin sahip olduğu inanılmaz özellikleri başarıyla yansıtabilmişimdir.”

Gönlünüzde özel bir yeri olan bir karakter var mı?

“Canlandırdığım karakterlerden ister kraliçe Elizabeth olsun ister “Aviator”daki Katherine Hepbum olsun, aslında hiçbiri sevmek zorunda değilim. Buna rağmen kendimi herhangi bir yargıda bulunmamaya zorluyorum. Sevimli, etkileyici, ne olduğu belirsiz, iğrenç; bu izlenimleri seyirciye bırakıyorum. Kibirli olmamaya da dikkat ediyorum. Ben her şeye hazırım. Eğer benden kendimi fırtınaya atıp toza ve kuma bulanmamı isterlerse, onu da yaparım. Benim işim bu.”

Tuğçe karabacak Resimleri Fotoğrafları Resimleri
Tuğçe Karabacak nereli - Kadınların Dünyası - Kadınların ...Ünlülerin Makyajsız Halleri Foto Galerisi - 13Tuğçe Karabacak nereli - Kadınların Dünyası - Kadınların ...Tuğçe Karabacak siyah bikinisiyle - Kadınların Dünyası ...

Yorum Yaz