SEBI BEBI’NIN SAÇ BAKIM SIRRI

Sevilen ve her güzellik sırrı merak edilen vlogger Sebi Bebiylegüzellik üzerine konuştuk. Sebinin parlak sarı saçlarının sırrını merak ediyorsanız röportajımızı okuyun.

Saç bakım rutininiz nasıldır?

Özel bakım tüyolarınız varmı?

Saçlarımı gün aşırı mutlaka yıkarım. Şampuan yaparken saç diplerime parmaklarımla baskı yaparak kan dolaşımını hızlandırmaya çalışırım.

Kolay taranması tararken kırılmaması için saç kremini saç diplerine getirmeden uyguluyor ve durulamadan önce vücut yıkamaya geçiyorum. Bu şekilde saçlarım iyice besleniyor. En son ılık suyla saçımı duruluyor ve duştan çıkmadan saçıma 10 saniye soğuk su tutuyorum. Saçlarımı havluyla kuruturken asla zigzag hareketlerle ovalamıyorum. Havluyla sarıp bekletiyorum. Acelem varsa havluyu basıp çekerek kurutmaya çalışıyorum. Fön ısısı da her zaman ılık oluyor.

Favori saç ürünleriniz neler?

Saç dökülmesine karşı şampuan ve kremi. Saçım genetik olarak kökten dökülmeye müsait. Bunun yanında saç telleri de aşırı incelme var. Bu zayıf saç telleri en küçük bir tarama da kopuyor ve zayıf saçlarımı daha da inceltiyor. Syoss’un yeni saç serisi saç tellerimin esnemesini ve kopmasını ciddi anlamda azalttı. Saçlarınızla ilgili yapmış olduğunuz radikal bir değişiklik oldu mu?

Pembe yaptım şimdi de mavi yaptım ama bana göre çok radikal bir değişim değil. Renkli kıyafet giymek gibi. Derimiz ten rengi ama rengarenk kıyafetler giyebiliyoruz. Neden saçımız da renkli olmasın?

SEBI BEBI’NIN SAÇ BAKIM SIRRI Photo Gallery
SEBI BEBI’NIN SAÇ BAKIM SIRRI_1.jpgSEBI BEBI’NIN SAÇ BAKIM SIRRI_5.jpgSEBI BEBI’NIN SAÇ BAKIM SIRRI_8.jpgSEBI BEBI’NIN SAÇ BAKIM SIRRI_0.jpgSEBI BEBI’NIN SAÇ BAKIM SIRRI_2.jpg

Yorum Yaz