Ünlülerin yaz kombinleri 2016

Sarılar sarılarla, maviler mavilerle, kırmızılar kırmızılarla işbirliğinde. Monokrom devrim pre-fall görünümlerine damgasını vuruyor Baştan aşağı aynı renge bürünmek ya da aksesuarlarınızı farklı renklerden seçmek tamamen size kalmış. Chloe’de gömlekler ve üzerine giyilen elbiseler sarının farklı tonlarına bürünmüş, Bottega Veneta’da ise çantalar bile monokrom hakimiyetinde. Barbara Bui’nin 60’ları çağrıştıran takımları yenilikçi kesimleriyle monokromu güçlendiriyor.

60’ları A kesim parçalar, çarpıcı renkler, saykodelik desenler ile yeniden hatırlıyoruz. Modaya her daim ilham kaynağı olan bu dönem, pre-fall koleksiyonlarında canlı renklerin ve sürreal desenlerin önünü açıyor. Stüdyo 54 furyasının kilit parçalarından yakalı, A kesim kısa paltolar ve dizüstü çizmeler ise sezon alışverişi listenizin en başında yerini alacak.

Elbise boyları uzuyor, ihtişam artıyor. Uzun elbiseleri gündüz giydiğinizde bohem, gece giydiğinizde ise sofistike bir görünüme sahip olabilirsiniz. Giambattista Valli’nin etnik desenli ve volan detaylı elbiseleri sandaletlerle, Jason Wu’nun işlemeli ve spagetti askılı elbiseleri ise yüksek ökçelerle buluşmak için sabırsızlanıyor.

Baskılara, nakışlara ve işlemelere karakterini veren ilham perisi rotasını doğaya çevirdi. Nuh’un gemisinden kaçanlar kendilerini Celine’in rahip yaka gömlek elbiselerinde işleme olarak buluyor. Chanel’in Viktoryen siluetlerinde de doğayla kucaklaşan kompozisyonlar var. Modayı zanaatla birleştiren işleme ve nakış, en naif feminen detay arasında sayılıyor.

Yeşil ve tonları, büyük kargo cepler, kemer detayları ve maskülen kesimler tamamladıkları parçaları askeri harekatın üniforması haline getirdi. Alexander Wang’in askerleri, kanvas ceketleri kalem etek ve file.

Ünlülerin yaz kombinleri 2016 Resimleri
Ünlülerin yaz kombinleri 2016

Ünlülerin yaz kombinleri 2016

Ünlülerin yaz kombinleri 2016

Ünlülerin yaz kombinleri 2016

Yorum Yaz