Michael Kors Saat Modelleri

Sonbahar yapraklarındaki kızıl ve kahve tonlarının moda dünyasına yön verdiği, yeni sezonda Michael Kors saatler, göz alıcı Ur sıklık sunuyor. Pembe ve san altın renkleri,, saat modellerinde önplana çıkıyor. Mavi tonları ise markanın yeni modellerinde dikkat çekiyor.

MER’S PREMIERE

CLASSE’DA

Moda ve aksesuar alanlarında en prestijli ticaretfuarlan arasında gösterilen,, dünya trend ve moda öncüsü WGN Devel,opmjen,t ‘tarafından, hersene seçilen, markalardan biri bu yılMer’s oldu. Marka, kaliteli isçiliği vegöz alıcı tasarımlarıyla doğal taslan 925 ayar gümüşle buluşturuyor ve özgün tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Mer’s Eylül 2016’da, Paris ’te Premiere Classe Uluslararası Takı Fuan’na katılarak; moda otoriteleri önünde ilk kezgörücüye çıktı.

Mücevher SIRRI YALINLIĞINDA Meral Saatçi 1996 yılından beri takı tasarımı yapıyor. Tasarıma başladığı günden bugüne kadar olan süreçte Meral Saatçi markasıyla ilgili akla ilk gelen sıfatlar sade, yalın ve minimal… Sıcak ve samimi atölyesini showroom olarak da değerlendiren Saatçi’nin tasarımlarında en çok kullandığı malzeme gümüş… Bunun dışında, altın, bakır, değerli ve yarı değerli taşlar da atölyesinde büyük bir yer kaplıyor.

Göz alıcı tasarımlarını her sezon saat severlerin beğenisine sunan Emporio Armani, sonbaharın koyu tonlarını pembe altının sofistike büyüsüyle bir araya getiriyor. Siyahın asaleti, günün her saati şıklığından ; ödün vermeyenleri : cezbederken,

detaylardaki minimalist dokunuş, hem günlük hayatta hem de gece şık davetlerde stilinizi bir adım öne çıkarıyor.

Michael Kors Saat Modelleri Resimleri
Şeffaf-detaylı-çok-şık-michael-kors-bayan-kol-saati.jpgindirimli-Michael-Kors-Saat-modelleri.jpgMichael-Kors-ici-pembe-saat-modeli-2015.jpgbayan-Michael-Kors-Saat-modelleri.jpgmichael-kors-Taşlı-Saat-Modelleri.jpgmichael-kors-marka-bayan-kol-saati.jpgmichael-kors-saat-modelleri.jpgMichael-Kors-saat-modelleri-2015.jpgMichael-Kors-Bayan-Saat-Modelleri.jpg

Yorum Yaz