MELEK GÜCÜ: Devon Diamond

Ebru ve Bahar Niziplioglu kardeşlerin kurduğu Devon Diamond zarif tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Meleklerden ilham alan markayı keşfetmeye hazır mısınız?

BİYOGRAFİ: İçinde bulunduğumuz çağda, ilahi, feminen, yaratıcı enerjiler her şeyi sil baştan ve pozitif olarak şekillendirip dönüştürüyor. Aklın sınırlı kapasitesi, sezginin o sonsuz ışığına boyun eğiyor ve artık kapılar sanki tek bir V yere açılıyor. Çocukluğumuzun yaratıcı, coşku dolu, meleksi saflığına… Bunu kalbinin derinliklerinde hissedenler sevdikleri, yapmaktan haz duydukları işlere kendilerini koşulsuz adıyorlar. İşte Ebru ve Bahar Niziplioglu kardeşlerin hikâyesi de bunlardan biri… Kendi düşlerini hayata geçirmek için aile şirketleri Niziplioglu Grup’taki pozisyonlarından ayrılıyorlar ve ‘Tılsım’ mücevherleriyle ünlenen Devon Diamond’ı kuruyorlar. İki kız kardeşten Bahar Niziplioglu, Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler; Ebru Niziplioglu ise turizm otelcilik bölümü mezunu.

TANINMASI: Cemiyet ve sanat dünyasından birçok ismin Devon Diamond’ın tılsımlı tasarımlarını beğenerek takması ve sosyal medyada dikkat çekmesinden sonra marka kısa sürede tanınmaya başlandı. Sevilerek izlenen Kiralık Aşk dizisinde Elçin Sangu’nun taktığı Mikail Meleği kolyesi ise markanın kısa sürede yükselmesini sağladı.

İLHAM KAYNAĞI: İkikızkardeş, enerji olarak varlıklarını her zaman hissettikleri ve zarif dokunuşlarıyla onları yönlendirdiklerine inandıkları baş meleklerden ilham alıyorlar. Melekleri sembolize ederken değerli taşlar kullanarak, her meleğin ayrı aura rengini tasarımlarına yansıtıyorlar. Aynı zamanda felsefi dokunuşları olan ve kendi içsel yolculuklarını yansıttıkları diğer tasarımlarında ise binlerce anlam ve hikâye barınıyor.

ÇİZGİSİ: Mücevherin statü sembolü değil, içimizdeki ışığın sembolü olması gerektiğini düşünen Devon markası, inançla ve aşkla harmanladıkları tasarımlarını modern ve minimal bir tarzla takı severlerle buluşturuyor. Bahar ve Ebru Niziplioglu; yıllarca modası geçmeyecek, her kalbe mutlaka dokunacak tılsımlı mücevherler tasarlıyorlar.

Ayrıca tasarladıkları mumlar ve çikolatalarla, kadınların kendilerini en az Devon mücevherlerine sahip olduklarında hissettikleri kadar iyi hissetmelerini sağlıyorlar, mc

MELEK GÜCÜ: Devon Diamond Resimleri
MELEK GÜCÜ: Devon Diamond_1.jpgMELEK GÜCÜ: Devon Diamond_6.jpgMELEK GÜCÜ: Devon Diamond_3.jpgMELEK GÜCÜ: Devon Diamond_2.jpgMELEK GÜCÜ: Devon Diamond_0.jpgMELEK GÜCÜ: Devon Diamond_7.jpgMELEK GÜCÜ: Devon Diamond_5.jpgMELEK GÜCÜ: Devon Diamond_4.jpg

Yorum Yaz