Balık Gelinlik Modelleri 2018

Balık Gelinlik Modelleri 2018 modelleri bu sezonda da çok ön plana çıkıyor. Bu gelinlik modelini çok beğeniyorsanız eğer biraz dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü bu model sizi ya çok kilolu ya da sizi olduğunuzdan zayıf gösterebilir. bu yüzden uzun boylu olan gelin adaylarının tercih edebileceği bir modeldir. Ama yine de bu modeli çok beğeniyorsanız biraz hileler yaparak mesela uzun topuklu ayakkabı ve doğru saç model seçiminizle sizede uygun bir gelinlik modeline dönüştürebilirsiniz. geniş bir kalça yapısına sahipseniz kesinlikle bu modeli tercih etmemelisiniz.Büyük göğüslü gelin adayları balık modelleri tercih edecekse straplez olmayan modelleri tercih etmelilerdir. Çünkü balık modeller ilgiyi yaka ve göğüs kısmına toplar.

Balık Gelinlik Modelleri 2018 Photo Gallery
Balık Gelinlik Modelleri 2018 tasarımları arasında kabarık bir eteğe sahip olan ve balık desenli tasarım ile dikilmiş olan model ön plana çıkmış gibi ve çok şık da durmaktadır.Özellikle gelinliğin göbek kısmındaki işlemeli taşlar gelinliğe renk katarak modelin şık durmasını sağlamış. Bu tarz gelinlik fiyatları da 1500 tl den başlayarak 5000 tl ve üstüne kadar çıkıyor. balık gelinlik modelleri hem zarif görünmek hem de fiziki açıdan tüm vücut hatlarının ortaya çıkartır. Bunun yanırsa en sade gelinlik modelidir. Balık model gelinliğinizin üzerine saçınız topuz, dağınık topuz, balerin topuzu, su dalgası ya da tamamen açık bir saç ile güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Taçlar çiçekli taçlar ve büyük küpelerde bu senenin modası arasında yer almaktadır.
Balık Gelinlik Modelleri 2018 tül kumaşlar, saten kumaşlar, drapeler ve Fransız dantelleri ile zenginleştirilmiştir. Bu model uzun boylu ince bacaklar vücut hatları kıvrımlı olan bayanları seven bir gelinlik olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. balık gelinlik modeli en tehlikeli modellerden birisidir.

Yorum Yaz