2014 Yaz Modası

Bu yazın en gözde trend rengi  pastel tonları. Bu yıl yaz çok renkli ve cıvıl cıvıl renklerle bizlere hitap ediyor.2014 yılı yaz modası renkli ve eğlenceli ortamlarda geçecek.2014 yılında yazın renkli ve popüler giysileriyle modaevini yakından takip ediyoruz.Her geçen yıl yaz modasına değişik renkler ve değişik giysiler giriyor. 2014   yaz modası  çok yakından takip ediliyor. Modayı takip eden kişiler olarak ta bu yılın bu yaza değişik renkler ve giysiler katacağını düşünüyoruz. Her yaz modasında değişiklikler olduğu gibi bu yaz modasında da değişik renklerle ve ortamlarda takip etmekteyiz.

Günümüz gençleri   yaz modası takipçisi . Yaz modasını da severek ve önem vererek yaşıyoruz. Modayı seviyoruz, yaşıyoruz. Modayı seven ve önem veren  gençler olarak her yılın gelişen ve değişen yaz modasını takip ediyoruz. Modayı evimizde ve ruhumuzda yaşatmayı seviyoruz.2014 yaz modasına renkli desenli giysileri  görmekteyiz. 2014 yılında yaza renkli desenlerle her ortama renk ve eğlence katılıyor . Bu yıl trend çiçekli elbisler pembe renkler gerek bayanların gerek erkeklerin yeni gözdesi.

2014 yaz modası metalik ve gömlek elbiseler kendilerini göstermekteler.2014 yılın gelmesiyle birlikte bol paça pantolonlar,delikli kumaşlar,pile ve çiçek baskılı kumaşları görmekteyiz. Geçtiğimiz   yıllara göre bu yılın modasına spor giyim görülmekte ve en çok rağbet gören giysidir.Geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda moda olan renkli pantolonları moda evinlerinde görmekteyiz.

2014 yaz sezon pijama pantolonlar ve kısa bluzlar şık ve kombin kıyafetler olarak görmekteyiz. 2014 yaz modasında elbise ve etek modelleri olduğu gibi,dar mini etekler ve diz altı etekler şık ve göz alıcı renklerle bayanlara hitap ediyor.Yaza şık ve göz alıcı renklerle girebiliriz.2014  yaz modası   pastel tonların; yanında limon sarısı ve mavi gibi renklerle etkisi sürüyor. Gerek spor giyim gerekse klasik tarzda her renk hakim .

Moda renkleri olarak da açık sarı, yeşil ve bebek mavisi de  2014 yaz modasında en etkileyici renkler.Eskisi kadar orta yaşlı bayanlar yada yaşlı bayanlarda eski olası koyu renklerden kurtuldu bu yıl orta yaşlılarda, yaşlılar da tercihlerini renklerden yana kullanıyor.

2014 Yaz Modası ResimleriYorum Yaz