Koton abiye elbise modelleri 2013

Koton mağazaları yine renkli abiye elbise modelleri 2013 koleksiyonlarıyla bayanlara ah dedirtmeye devam ediyor. Gün geçtikçe ilgi gören her tasarımı butiklerinde sergileyen marka, bu sezon hem lookbook tasarımlarında, hemde resmi online alışveriş sitelerinde sunduğu yeni sezon modellerle, iddialı bir kategoride yarışıyor. Koton abiye modelleri arasında aradığınız her rengi, her modeli bulabileceğiniz geniş bir tasarım butiği var. Seçim yaparken zorlanmayacağınız modellerle bu sezon özel gecelerinizi renklendirebilirsiniz. Marka reyonlarını sizler için şöyle bir inceledik. En şık abiye elbise modelleri tasarımlarını ayrı bir şekilde seçmeye çalıştık. Markanın daha çok siya tonlarla oluşturulmuş modellerine kafayı taktık. O kadar şık görünüyor ki, birden fazla tasarımı dolabınıza eklemek isteyebilirsiniz. Hemen telaşa düşmeyin. Önemli olan ideal olan koleksiyondan, ideal olan tasarımı seçmek. Bu yüzden sizlere bu yazımızda Koton abiye elbise tasarımlarını doğru bir şekilde nasıl seçeceğiniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.

Butiklerde kırmızı uzun abiye elbiseler, son derece dikkat çekici görünüyor. Özel geceleriniz için hazırlanmış olan bu tasarım, benden tam puan almayı başardı. Görsellerde de bahsettiğim bu modeli görebilirsiniz. Tuğba Ünsal’ın üzerinde bulunan kırmızı renkli yırtmaçlı olan tasarımdan bahsediyorum. Bence Koton 2013 abiye modelleri arasında en iddialı tasarımın bu koleksiyondan olduğunu söyleyebilirim. Modeller daha çok kısa tasarımlardan oluşsa da, dikkatimizi çeken çok fazla koleksiyon olacaktır. Mesela kuyruklu abiye elbise tasarımı, farklı görünmek isteyen bayanlar için ideal olabilir.

Tabi her markanın reyonlarında olduğu gibi, Koton mağazalarında da straplez abiye modelleri yine ön planda. Mini etek tasarımlarında straplez modele şöyle bir göz atın. Üzeri parlak taşlarla süslenmiş bu tasarım, hoşunuza gidebilir. Ayrıca iyi bir mezuniyet elbisesi de olabilir. Benim tercihim, kış sezonunda dahi olsak, mini etek tasarımlarıyla oluşturulmuş2013 Koton abiye elbise modelleri oluyor. Hem iddialı, hemde hoş bir kombin çıkarabileceğiniz tasarımlardan diyebilirim. Ben en çok kırmızı renginin büyüsüne kapılanlardanım. Bir model daha var ki, hem klasik hem de iddialı görünmek isteyenler için. Özel bir geceye hazırlık yapıyor ve biraz da o klasik yanınızı yansıtmak istiyorsanız, Koton abiye elbise modelleri arasında kırmızı ve straplez olan diz üstü tasarımı tercih edin. Hem ayakkabı olarak, hem de çanta olarak doğru bir seçim yapılabilir. Yani hoş bir kombin ancak bu rengin üzerine gider.

Bayanlar bu yazıyı okuduktan sonra, bu tasarımların fiyatlarını ve nerelerden bulabileceklerini merak ediyor. Koton mağazalarını söylemek tek bir alternatif olacaktır. Burada Koton abiye elbise fiyatları son derece uygun. Ancak birçok ünlü alışveriş sitesinde de Koton markasının birçok ürünü indirimlerle sunuluyor. Bu markalara en iyi örnek Trendyol olabilir. Alışveriş denildiği zaman akla gelen ünlü alışveriş markalarından Trendyol, Koton markasının birçok ürününü uygun fiyatlarla sunuyor. Koton abiye tasarımlarının yanında, birçok Koton ürünü de uygun fiyatlarla, markanın belirlediği zamanda sitede yayınlanıyor.

Koton abiye elbise modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz