Şifon gömlek modelleri 2013

2013 yılında şifon kumaş elbiseler, etekler, bluzlar ve gömlekler son derece trend. Şifon kumaşların bu kadar öne çıkmasında ki en önemli sebep hem şık ve zarif hem de hafif ve rahat oluşu elbette ki. Özellikle bu yıl şifon gömlek modelleri dört mevsim tercih edildi.Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde yaz mevsiminde de bu gömlek modellerinin sık tercih edileceğini sizlere belirtmek isterim.

Şifon gömlek modellerinde 2013 modası tasarımlar daha çok desenli ve renkli modellerden oluşuyor.Üzerinde minik figürlerin  yer aldığı, çiçek, hayvan desenleri, çizgiler, puantiye desenleri en çok kullanılan desenlerden. Özellikle yaz aylarında açık renk şifon gömlekler son derece öne çıkıyor. Kolsuz veya uzun kollu gömlek modelleri şifon kumaşlarda bu sezon tercih edilen form gömleklerden. Özellikle kolsuz şifon gömlek modelleri yaz aylarında tercih edebileceğiniz gömlek modellerinden. Şifon gömlekleri yaz aylarında şortlarla, eteklerle ve pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Son derece şık bir görünüm oluşturmanız için en uygun gömlek stili olan şifon gömlekler 2013 ve 2014 sezonunun en popüler gömlek modellerinden.

Özellikle desenli şifon gömleklerin yanı sıra bir kaç renkten oluşan  polikrom tasarımlar sezonun en popüler gömlek modellerinden. Bu gömlek modellerini gece kombinlerinizde de tercih edebilirsiniz. Şık bir etek, şort veya pantolon ile kombinlediğiniz de topuklu ayakkabı ile tamamlanan kombinler mükemmel bir gece kombini oluşturmanızı sağlayacaktır. Günlük kombinlerde ise topuklu ayakkabıların yanı sıra babetler ve sandaletler de bu gömleklerle uyumlu bir görünüm sağlar. Birbirinden şık ve zarif modellerin yer aldığı 2013 şifon gömlek modellerini sizlerle paylaştığımız galerimizden inceleyebilirsiniz. Her zevke ve yaşa hitap eden şifon gömlek tasarımlarını bir çok ünlü markanın yeni sezon koleksiyonlarında ve mağaza reyonlarında bulabilirsiniz.

Şifon gömlek modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz