Kısa abiye elbise modelleri 2016

 

Golf, koşu, tenis gibi branşlar için tasarlanan koleksiyonların yanı sıra sportif görünümden ilham alan günlük kıyafetler de satışta.

İlhamını yeni yerleri keşfetme heyecanından ve ruhundan alan Niyo’nun İlkbahar/ Yaz koleksiyonu, yazlık renkler ve printler ile huzurlarınızda. Hafta sonu kaçamakları içinse yeni gözde kanvas ve yüzde yüz deriden üretilen Weekender modeli var Bey Karaköy mağazasında ve bywonderland.com adresinde satışta.

Yargıcı’mn tüm dekorasyon ürünlerini tek bir çatı altında bulabileceğiniz ilk dekorasyon mağazası Yargıcı Homeworks Nişantaşı’nda açıldı. Aydınlatma, mutfak, bahçe, oturma alanları için yalın, zevkli ve zamansız tasarımlar sunan mağazada, Japon seramikler, Filipin işi sedef kaseler, egzotik Bali şemsiyeleri ve çok daha fazlası var.

(0212) 234 2g 08 Güzelbahçe Sok. No:ı, Nişantaşı. www .yargici.com.tr

Sıra dışı ve seksi ikon Dita von Teese’in retro aşkından ilham alan Dita marka retro gözlükler Ata Grup Optik mağazalarında. Brad Pitt, Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Beyonce, Lady Gaga gibi yıldızların tercihi.

Deniz alışverişi

Deniz tatiliniz için sıra dışı baskılar, modeller arayışındaysanız Mendo’s bünyesinde bulunan Gottex, Maryan Mehlhorn, Le Comptoir De La Plage gibi ünlü markaların plaj çantası, pareo, şapka, mayo ve bikini koleksiyonları tam sizlik.

Kısa abiye elbise modelleri 2016 Resimleri
Kısa abiye elbise modelleri 2016

Kısa abiye elbise modelleri 2016

Kısa abiye elbise modelleri 2016

Kısa abiye elbise modelleri 2016

Yorum Yaz