Kısa gelinlik modelleri 2014

Seçim konusunda kararsız kalanlar, aradıkları modeli bulamayanlar yada modasının geçtiğini düşünen bayanlar 2014 gelinlik modelleri arasından kesin tercih yapamıyor. Bu dönemi hatırlayan herkes düğün günü telaşını hatırlar. Kısa gelinlikler arasındaki seçimlerde aslında bu durum ile bağlantılıdır. Yani bayanlar telaş içerisinde oldukları için doğru olan modelleri bulamayabiliyorlar. Her sezon modası değişmeyen bu tasarımları da sizler için hazırlamak istedim. Makalemizde 2014 kısa gelinlik modelleri koleksiyonlarını ve trend olan her butiğin görsellerini bulabileceksiniz.

Her yazıda seçimi en başta düşünerek yapmalıyız. Kısa gelinlik koleksiyonları arasından da seçimi neye göre yapacağımıza kesin karar vermeliyiz. Aslında o kadar fazla detay var ki, hangilerini sizlere sunacağımı düşünemiyorum. Ben olsaydım eğer seçime ayakkabı ile başlardım. Daha doğrusu kısa gelinlik modası için doğru olan ayakkabıları incelerdim. Burada kısa gelinlik adını verdiğimiz tasarımların birçoğunun etek boyu kısa oluyorken, birçoğunun kolu kısa olabiliyor. Ama benim bu makaleyi yazmadaki en büyük sebebim, altı kısa olan tasarımları sizlere sunmak istememdi. Yani en şık kısa gelinlikler arasından tasarımları seçmeye çalıştım. Özellikle yaz modasında bu modelleri marka marka arayan bayanlar yok değil. Şimdiden kısa gelinlik modelleri arasından seçimlerini yapmak isteyen bayanlarla karşılaşıyoruz. 

Yeni sezonda yoğun olarak kabarık olan kısa gelinlik tasarımları ön planda. Bu tasarımlar sizlere hoş bir görünümü kazandırabilir. Eğer boyunuz çok uzun ise diz üstüne gelen yeni sezon kısa gelinlik tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Tabi boyunuz standartların altındaysa diz altında olan tasarımları seçebilirsiniz. Zaten görsellerde size en uygun koleksiyonları bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu koleksiyonların altına tercih edilebilecek ayakkabı veya aksesuarları da incelemeniz mümkün. Kısa gelinlikler 2014 sezonunda oldukça büyük ilgi görüyor. Sizler için seçtiğimiz birbirndne şık ve son derece modern gelinlik modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

Kısa gelinlik modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz