Cepli etek modelleri

Etek kullanmayı çok seven tesettürlü bayanlar için cepli etek modelleri son derece farklı ve ilginç gelen modellerden bir tanesi. Polyester karışımlı kumaşlarla hazırlanan kiloş cepli etek modelleri kalın kemerleri ile kış için uygun bir kıyafet olarak görülebilir. Bunun yanı sıra tasarlanan modellerde koyu renkler ağırlıklı. Yeşil, hardal, lacivert ya da siyah uzun, geniş kesim cepli etek modellerini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kot etek modellerinde de cepli tasarımlar dikkat çekenler arasında yer alıyor.

Bu modellerde de özellikle ceplere dikkat çekmek adına daha büyük ve geniş cepli etekler kullanılıyor. Farklı tonlardaki mavi tonlarında aradığınız modeli görebilirsiniz. Elbette uzun etekler kadar kısa etek modellerinde de cepli etek tasarımları sevilen bir model. Daha sportif, daha sadelikten uzak olarak tasarlanan cepli etek modellerinde mini boylar özellikle genç kızların sevdiği modellerden bir tanesi. Farklı renkler bu tarz modellerde de mevcut. Pembe, mavi, beyaz gibi renkler kış aylarında olmasa da yaz aylarında sıklıkla kullanılıyor.

Cepli etek modellerini rengine ve kumaşına göre farklı kombinlerde kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde olduğumuz için daha çok deri, cepli etekleri tercih edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz kısa bir mont ile birlikte çok şık duracaktır. Bunun yanı sıra cepli etek modelleri iş yaşamının da şık tasarımlarından bir tanesi. Ekose ya da kazayağı desenli cepli etekler bu yıl çok kullanılan iki model. Siz de cepli etek modellerini hayatınıza dahil etmek isterseniz koleksiyonları inceleyebilirsiniz.

Cepli etek modelleri ResimleriYorum Yaz