2013 kot etek modelleri

Dört mevsim mağaza reyonlarından düşmeyen kot etek modelleri 2013 sezonunda da ayrıcalıklı görünümlerle bayanların beğenisini kazanıyor. Modanın en can alıcı tasarımları arasında olan kot etek tasarımları, ilginizi çekebilecek birçok butiklerle birçok ünlü alışveriş sitesinde sizleri bekliyor. Şöyle bir kot etek modellerine göz atacak olursak, yazın en çok tercih edilen mini tasarımları dikkatimizi çekiyor. Markalar daha çok bu modelleri yaz modasında butiklerine ekleseler de, mini kot etek modelleri çok fazla aranan tasarımlar arasında diyebiliriz. Hem de hemen her sezon aranıyor.

Birçok bayanın bu butikler için kafasında birçok soru işareti var. 2013 kot etek modelleri en çok hangi alanlarda tercih edilir? En çok düşündüren sorunun bu olduğunu söyleyebiliriz. Aslında cevabı çok basit. Özel gecelerde dahi bu tasarımları tercih eden bayanlar olsa da kot etek modelleri daha çok günlük giyim için ideal diyebiliriz. Eğer klasik ve ciddi bir giyimi benimsediyseniz sizlere tavsiyemiz bu tasarımları özel gecelerde tercih etmemeniz. Uzun kot etek modelleri de markaların reyonlarında hazırlanmış. Seçimi giyeceğiniz alan için uzun veya kısa olarak yapabilirsiniz. Kış modası için koyu renkli tasarımlara, yaz modası için de açık renkli kot modellerine yoğunlaşın.

Mavi Jeans, Bershka, Pull and Bear, Defacto mağazalarında bu tasarımlarla oluşturulmuş birçok modeli bulabilirsiniz. Özellikle kot etek modelleri 2013 sezonuna özel renklerle bu mağazaların bayan reyonlarında hazır durumda. Tabi marka seçimi tamamen size bağlı. Kaliteli bir markayı seçmek sizin için ideal olabilir. Kış sezonu bitmeden kot etek modelleri arasından en az bir tasarımı dolabınıza eklemeden yaz sezonuna girmeyin.

2013 kot etek modelleri ResimleriYorum Yaz