Vakko Abiye Elbise Modelleri 2014

Vakko; Türkiye’de kendini kanıtlamış ünlü bir markadır. Temeli 1934’lere dayanan Vakko Vitali Hakkot tarafından küçük bir dükkanda Şen Şapka olarak moda dünyasına giren Vakko’nun Türk moda dünyasında da ayrı bir yeri bulunur. Daha sonra şapkanın yanında eşarplar ve empirme kumaşlar üretmeye başladı. Büyüdükçe bunlarla da yetinmeyerek 1952’de hazır giyim sektörüne girerek ilk moda mağazasını İstanbul’da Beyoğlu’nda açtı. Vakko ile Türk giyim dünyasında yepyeni bir dönem başladı. Türkiye ilk kez bir mağazada çağdaş uygulamalarla karşılaştı ve müşteri ilişkileri, indirimli satış günleri, satılan malın değiştirilmesi gibi uygulamalar ile tanıştı. Vakko’nun hayatımıza girmesine kısaca değindikten sonra Vakko abiye elbise modellerinden bahsetmek istiyoruz. Kaliteli tasarımları her yerde bulmak pek mümkün olmuyor. Vakko ayrıcalığıyla istediğimiz her tarzda kıyafeti eşsiz kreasyonlarında bulmamız mümkün olabiliyor.

Sizlere birazda Vakko kalitesiyle öne çıkan abiye elbise modellerinden bahsetmek istiyoruz. Vakko 2014 Abiye elbise modelleri, tarzı ve kalitesiyle dikkat çeken tasarımlarıyla gündemden düşmüyor. Abiye seçimi yapan her bayanının şık ve zarif görünmek elbette hakkıdır. Bunu Vakko’nun eşsiz Vakko abiye elbise modelleri kreasyonu ile çok rahat yakalayabilirsiniz.

Birçok ünlü markayı gerisinde bırakan Vakko Abiye elbise modellerinde de başı çekiyor. Genç kızlarımızın hayallerini süsleyen gelinliklerde de öne çıkan modelleriyle zirveyi yakalamış görünüyor. Vakko gelinliği giymek her genç kızın düşü haline geldi. Erkek ve bayan giyiminde bir çok tarzı bünyesinde barındıran Vakko 2014’ün en trend abiye elbise modelleriyle de bayanların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Vakko bu yılki rengarenk, şık ve farklı kesimlerdeki abiye elbise modelleri ile göz dolduruyor. Bu modeller bayanların şıklığına şıklık katıyor. Sizlerde Vakko’ nun çarpıcı tasarımlarına göz atarak 2014’ün en dikkat çeken çarpıcı Vakko abiye elbise modeline sahip olabilir ve yılın en şık kadını olabilirsiniz. Vakko giymek bir ayrıcalıktır.

Vakko Abiye Elbise Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz