Uzun abiye elbise modelleri 2015

Uzun abiye elbise modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Uzun elbiseler her bayana ve vücut tipine yakışacak modeller arasındadır. Kısa boylu ya da uzun boylu olun her bayana uzun etek uzun elbise yakışır. Ancak elbiseyi detaylarla işlemek gerekir. Uzun boylu ve zayıfsanız ufak çiçeklerle ya da güzel kemerlerle elbisenize hareket verebilirsiniz. Hemen hemen her kumaş tipine göre elbiseler dikilebilir. Kumaşına göre giyinmek sizin asil duruşunuz açısından önemlidir. Giysilerin modelinden çok kumaşın sizde uyumu oldukça önemlidir.
Her renk ve modelde uzun abiye elbise modeli bulmak mümkündür. Vitrinlerde ve modaevlerinde daha çok kırmızı, yeşil, mavi renklerini görmeniz mümkün. Kırmızı ve siyah modası geçmeyen renkler arasındadır. Kısa boyluysanız kendinize yakışacak kıyafetleri deneyerek seçmenizde yarar var her kıyafet size yakışmaz. Gece kıyafeti seçerken deneme yapmanız en iyi yakışacak kıyafeti bulmanız açısından önemlidir.
Kıyafet seçimi yaparken mutlaka yanınızda bir arkadaşınız bir dostunuz ya da moda danışmanınız mutlaka olmalıdır. 2015 yılının modası ve rengi ne olursa olsun size modanın uyumu önemlidir. Uzun etekler son yıllarda oldukça revaçta bu yüzden bu yıl uzun eteklere her yerde rastlamak mümkün. Uzun eteklerde pileli modeller olduğu gibi daha çok düz kesimlere rastlamak mümkün. Balık etek modelleri de oldukça çok uygulama alanı bulmuş. Balık etek modelleri her bayana yakışıyor.

Uzun abiye elbise modelleri 2015 Photo GalleryYorum Yaz