Büyük beden elbise modelleri 2013

2013 elbise modelleri arasında en sık alınan büyük beden modası, bu tasarımları sunan özel mağazalarda bayanlar için hazırlanmış durumda. Moda’da ilerleyen o kadar farklı bir tarz var ki, 2013 büyük beden elbise modelleri tasarımlarını da etkilemiş durumda. Bu etki olumlu yönde diyebiliriz. Daha önceleri birçok ünlü marka, mağazalarında büyük beden elbise koleksiyonlarını bulundurmazken, şimdi her mağazada bedeni büyük olan tasarımlarla karşılaşmak mümkün. Bu tasarımlar o kadar ilgi çekiyor ki, standart bedende olan modellere göre daha ayrıcalıklı görünüyor. Modelleri sizler de incelediğiniz zaman, kilo almak isteyebilirsiniz.

Büyük beden elbise modelleri 2013 tasarımlarında daha çok kırmızı renginin ön planda olduğu bir hava var. Diz üstü ve uzun olan tasarımlarda, kırmızı rengi çok sık kullanılmış. Bayanlar tarafından da bu renk çok sık tercih ediliyor. Aslında biraz da kendi tasarımlarınızı seçmek önemli. Yani sizin de çok sık tercih ettiğiniz renkler yok değil. Büyük beden elbise modelleri arasından en sık tercih ettiğiniz rengi veya dolabınızda olmayan rengi de tercih edebilirsiniz. Hoşuma giden iki renkli tasarımların da ideal bir görünümü olduğunu söyleyebiliriz. Büyük beden elbiseler arasında görselleri incelediğinizde mavi ve siyah renk tonlarıyla oluşturulan diz üstü butiğine bir göz atın. Ben bayıldım ve eminim siz de çok beğeneceksiniz. Yaz modası için de sade mavi rengiyle oluşturulan omuzu kesik olan tasarımı da inceleyebilirsiniz. 2013 büyük beden elbise koleksiyonu arasında en şık görüneni diyebiliriz. Daha bunun gibi çok fazla görsel ve ayrıcalıklı çok fazla tasarım mevcut. Markalar büyük beden tasarımlara ilgiyi yöneltmiş durumdalar. Son derece ideal olan tasarımlarda farklı ve özgün diyebileceğimiz çok fazla detay var. Bunu görselleri inceleyerek görebilirsiniz.

Büyük beden elbise modelleri 2013 seçimlerinizi yaparken iddialı görünmeye dikkat etmelisiniz. Birçok bayan kilolarından dolayı iş yerinde elbise tasarımını tercih etmiyorlar. Durum böyle olunca kendilerine olan öz güvenlerini de kaybeden bayanlar var. Bence moda kilonun yakınından dahi geçmez. Açıkçası 2013 büyük beden elbise koleksiyonu arasından korkmadan iş yerinizde tercih edebileceğiniz modellere yönelin.

Tabi tasarımları incelerken bu modelleri nerelerde bulabileceğinizi düşünmüyor değilsiniz. Büyük beden elbise mağazaları gün geçtikçe alışveriş merkezlerinde daha da artıyor. Ben yine vazgeçemediğim tek lider markayı size önereceğim. Faik Sönmez markası bu konuda işini profesyonelce yapan ender markalardan. Tabi bunun yanında Koton mağazalarında da son derece uygun kampanyalar yok değil. Büyük beden elbise fiyatları olarak da son derece indirimde. Fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, Pazar günü alışverişlerinizde görmeniz gereken bu iki markayı şöyle bir süzün.

Büyük beden elbise modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz